Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hátrányom abból ha (az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrányom abból ha (az első komoly) kapcsolatom egy idősebb nővel van?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves nő. Ismerjük egymást pár hónapja. Még az elején elkezdtem neki utalásokat tenni arra hogy mennyire tetszik nekem. Bevallotta hogy ő is többet érez irántam. Lehetséges, hogy valamiért később megbánom ha összejövünk? Talán egy korombelivel kéne kezdenem? Volt valaki hasonló szituációban? Mi lett belőle?


Én 16 vagyok.


2016. márc. 1. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartom magam butának. Viszonylag komoly vagyok és céltudatos. Vannak dolgok már most amiket el szeretnék érni az életben és a humorom is tetszik néhány embernek. Szerintetek ez elég egy idősebb nőnek?
2016. márc. 1. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz hatranyod csak elonyod ne felj bar nekem johetne ossze az idosebb no
2016. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát ebben a korban még soknak tünik de működhet.

Nekem 19 évesen volt elsö (és valszeg sajnos utolsó) barátnőm 22 éves. Nem a korkülönbség miatt szakítottunk.

2016. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hátrányod?

Van két házad amit majd a váláskor elperel tőled?

És mért gondolod, hogy ebből komoly lenne?

Felpróbálnám, ha nem jön be ennyi volt:))

No fear

2016. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"idősebb nőnek"

23!!!!! nem 40

2016. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Általában nem várják el ilyen korban a nők hogy a pasi letegyen valamit az asztalra? Egy munka, autó vagy hasonló? Félek hogy keveset tudnék neki nyújtani és hamar vége lenne az egésznek.
2016. márc. 1. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gondod nem lesz belőle. Legalábbis a kor miatt nem. Max. annyi, hogy bizonyos programokra nem tudtok elmenni mert mondjuk te kötelezően suliban vagy délutánig.... vagy nem kapsz komolyabb helyen alkoholt ha nem tűnsz évekkel idősebbnek. Ilyesmik lehetnek esetleg... vagy nincs anyi pénzed h elmenjetek komolyabb közös programokra... de ezektől függetlenül is működnie kell szerintem :)
2016. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

16 évestől nem várnak ilyeneket.

Csak, hogy egy helyes fiatal fiu legyen és még ne rugózzon azon, hogy mije van vagy nincs.

2016. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

16 éves vagy a nő meg 23...értelmi szintje a 23 éves nőnek elég alacsony lehet, ha egy gyerekkel összejön...uram isten.


megáll az ész

2016. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar tőled semmi romantika ne aggódj. Ha egyáltalán összejön.
2016. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!