Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol tudnék kiváltani egy...

Hol tudnék kiváltani egy bizonyos gyógyszert?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, viszont sehogy sem tudok lemondani az evésről és ez nagyon elkeserít.

Összegyűjtöttem egy kis pénzt és bementem egy Patikába hogy vegyek Cefamadar-t, mivel láttam hogy hirdetik még nemrégen.

Viszont nem akarták kiadni mert hogy az idegrendszerre hat bla-bla.


Ez csak maga a patikus/patika mániája, vagy máshol is ezt csinálják? Ha nem akkor hol tudnám megvenni Budapesten belül, lehetőleg belvárosban? Ha nem, akkor tudnátok mondani egyéb bevált étvágycsökkentőket és beszerzési helyüket?

Előre is köszi



2012. okt. 2. 16:14
 1/3 A kérdező kommentje:
*második "ha nem" helyett, "Ha nincs ilyen"-t akartam írni.
2012. okt. 2. 16:16
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Ezt nem kevered össze valamivel? A Cefamadar egy homeopatiás szer, olyan patikában tudod megvenni, ahol ilyeneket árulnak.
2012. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz lemondani az evésről? Mert szerinted van aki IGEN?


Ismered az elhízás okait egyáltalán? A hormonálisakat?

[link]


És szednél be mindenféle sz.art.. így sem eszel normális ételt, vagy csak keveset, a több szemét majd segít.. ilyen nincs! Beteges táplálkozás mellett hiába csökkented az étvágyadat bármivel, a hormonrendszered romokban lesz, az egészséged is, éhezel így hogy akarsz 50 évesen is élni, lehetőleg nem egy kórházban, és lehetőleg gyógyszerek nélkül?

2012. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!