Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem beteg egy kicsit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem beteg egy kicsit?

Figyelt kérdés

Adott két kép:


[link]


[link]


Van ez az egyberészes fürdőruha, ami strandoláshoz van, de amúgy elég gáz, már rég kiment a divatból. Esetleg idősebb nők veszik fel, akiken már furcsán nézne ki a bikini. Csinálnak belőle ilyen csillogós latex változatot, és fiatal csaj felveszi otthon, szexhez, és ettől átmegy az egész valami fétish szerűbe. Nem perverz ez? Úgyértem, hogy egyrészt nagyon gáz, mert egyberészes meg minden, másrészt viszont baromi szexi ezen a két csajon, és ha engem várna így valamelyikük, és tuti azonnal rá másznék. De ugyan-akkor bennem lenne valami furcsa érzés, hogy úristen, mit csinálunk, egyberészes fürdőruhában szexelünk? Miért van bűntudatod amiatt, ami amúgy beindít?



2017. szept. 15. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy neked miért van bűntudatod, nem tudom. Nekem nem lenne.
2017. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne ez beteg? :D
2017. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan bizarr kicsit. Biztos hogy nem merném azt kérni a barátnőmtől, hogy vegyen fel ilyet. Más egy harisnyaq, bugyi, akármi, de egy ilyen fürdőruhát? Csajok ti felvennétek ha a pasitok kérné?
2017. szept. 15. 10:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg, de nalam a szex epp a meztelensegrol IS szol. Tehat szamomra ez teljesen semleges, felesleges.
2017. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg őrült szexi!!! Engem is beindít durván.
2017. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem beteg...

irtó szexi..

én vennék ilyet a barátnőmnek

2017. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyberészes is lehet szexy
2017. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

eléggé unatkozhatsz, ha ilyenek zavarnak.

minden lehet fétish és szexi, ha az ágyban használja az ember.

egy egyszerű hajkefét is bevisznek a lányok az ágyba és hipp-hopp máris fétish lesz...

2017. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, csak a napokban láttam ezeket a képeket, és meglepődtem, hogy mennyire szexinek találom. Nekem előtte az egyberészes fürdőruha semmilyen szinten nem volt szexi.
2017. szept. 15. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
We're hitting autism levels that shouldn't even be possible
2017. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!