Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar engem mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem mindenki lefogyasztani?

Figyelt kérdés

Még a saját anyám is nekem állt, hogy tornáznom kellene. Hozzátenném, hogy ő sem tornázott soha, és rajta is van fölösleg, de én ezt sosem hangoztatom, mert szeretem. Meg senkinek sem mondok ilyet, mert ki vagyok én?!

Mindig is volt 5 kg rajtam, most feljött még vagy 3 kg, és pici is vagyok, tényleg nagyon látványos. Nem mondom, hogy nem zavar, na de annyira azért nem, hogy megmozduljak érte. Nem tornáznék soha, éljek inkább kevesebbet. Meg az étrendemen sem változtatnék, nem eszem sokat, de tény, hogy eszem gyrost, fehér kenyeret, krumplit, bármit.

Nagyon sok kövér embert ismerek, és sosem jegyeztem meg senkinek, hogy "hé, tornázz". Hát az ő élete, majd ha akar, akkor fog.

A sok fittmániás sem zavar, ha nekik jól esik. Legyen vékony, meg sportos, ez tök jó, felnézek az ilyen emberekre. És sosem szólok be, hogy "hé, te gebe". Pedig ismerek olyat is. Csak lesz*rom.

Barátot sem akarok, nem akarok senki elvárásainak megfelelni. Ezen is pattog a család. 18 éves vagyok, mi van akkor ha nem akarok barátot? Pedig még így hájasan is épp akadna. Nem igénylem. Meg később sem. Szülés után amúgy is zsírdisznó lennék, úgy is elhagyna, miért ne kímélhetném meg magam ettől?

Szexre épp akadna szerintem bármilyen testsúllyal pasi, de ha nem, akkor megoldom egyedül.

Na de visszatérve, miért fáj az a világnak, hogy hájas vagyok? Miért nincs ettől nagyobb probléma a társadalomban? Vagy csak én vagyok, akit rohadtul nem érdekel más kinézete?

18/L



2017. szept. 16. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Mindettől függetlenül a mozgás elég jó dolog. Nem vagyok egy sportoló, ülő munkát végzek, de időnként tényleg jól esik mozogni egy kicsit, nagyot. Pont azért, hogy a test, lélek egyenletesen legyen megterhelve.
2017. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

1, Anyád már talált párt magának... jó esetben apádat.

2, Azt teszel, amit akarsz...

3, Mozgás jót tesz.

2017. szept. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem küldesz nekem képet magadról?

Szakértő vagyok, megmondom kövér vagy-e vagy sem.

2017. szept. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy csak jót akarnak? :) Egyébként valóban azt csinálsz amit akarsz, de azért mondtál pár butaságot.


" nem akarok senki elvárásainak megfelelni. "

Ha lennének is elvárásai nem hiszem, hogy olyan orbitális nagyok lennének ha normális. Na meg, hogy ha valamit nem szeretnél azt nem erőltetné ( szintén ha normális és van pár ). Ahogy megismert úgy fogadna el és úgy tetszenél neki. Lehet, hogy ha lefogynál, épp az nem tetszene neki.


" Szülés után amúgy is zsírdisznó lennék, úgy is elhagyna "

1. Honnét tudod, hogy elhíznál szülés után? Tudok példát mondani, akinek sok gyerek után is tök jó alakja van. Nem mintha fogyni nem lehetne, de mivel nem mozdulnál meg... 2. Honnét tudod, hogy elhagyna? Mikor már ott a közös gyereketek? Nem mintha az lenne az egyetlen kapocs. Nagyon nem kéne ennyire egy kalap alá venni mindenkit. Sőt... szerintem nagyon kevesen csinálják ezt. Nem kell gyökérhez hozzámenni ( vagy mi ), ennyi.


" Szexre épp akadna szerintem bármilyen testsúllyal pasi "

Nyilván, de a szerelmeddel az is sokkal jobb.

Amúgy meg nem tudhatod, hogy mi lesz később, hiába jelented ki, hogy később sem szeretnél. Én se voltam nagyon oda a kapcsolatért régebben, nem nagyon érdekelt. Most meg mit meg nem adnék egyért... :)

2017. szept. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert szúrja a szemüket a látványod, és mivel valószínűleg egy háztartásban éltek, elkerülhetetlen, hogy az irántad érzett csalódás újabb és újabb tüskéi beléjük fúródjanak. Az így generált frusztrációt pedig a forráson vezetik le, ami szerintem a leghumánusabb döntés részükről.
2017. szept. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon gyerekes a felfogásod és a hozzá állásod

Anyukád csak az egészségedet félti

5 kg plusz még elfér de 8-10 kg plusz pláne egy alacsony lánynak már SOK!!!!

Én se akartam sokáig barátot de lett.

Mellesleg megjegyezném 8,5 hónapja szültem nem vagyok zsírdiszno. Terhesség alatt is csak 4 kg-t híztam aminek közel a 4x-se ment le szülés óta és nem hagyott el a párom.

Csak az lesz zsírdiszno aki össze vissza zabál mert rá fogja a " kettő helyett kell ennem" " Meg a szoptatok azért eszek ennyit"

Nos én is Szoptatok De nem kell megennem 2 emberes adagot. Nem a mértéktelen zabálástól lesz több tej..

Na mind1.

Nézz utána mit okozhat a túlsúlly

23 N

2017. szept. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha képpel illusztrálnád! De most komolyan! Mert nekem pl tököm tele van azzal, hogy mindenki ilyenkor a számokkal jön, hogy hány centi magassághoz hány kg az ideális, plusz/minusz mennyi a megengedett! Nagyban függ a genetikától, milyen az alap testfelépítésed, aztán azon lehet formálni, de nem csak a számok alapján!
2017. szept. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, én is igy vagyok vele. Mondjuk én idösebb vagyok és engem senki nem cseszeget, h fogyjak le 5 kg-ot, kb rajtam is annyi plusz van.

Szóval, élj úgy, ahogy neked jó.

2017. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 wanted93 válasza:
30%
A husis csajok a legjobbak ;) csontokkal a kutyák játszanak
2017. szept. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kicsi duci lányok szerintem tök cukik^^

Valamint: ne foglalkozz vele. Én teljesen egyetértek azzal,hogy mindenki éljen úgy ahogy jól érzi magát. Anyádéknak lehet nincs jobb dolguk... A szülők ilyenek. Az én szüleim meg a hajammal cseszegetnek mert nem olyanra vágattam amilyet akartak (pff tiszta szánalom miken ki nem akadnak) de magasról teszek rájuk. Királyul nézek ki és ez jó hatással van a hangulatomra! Ha te is így érzed jól magad,akkor hajrá! Tojd le őket és légy a véleményük nélkül boldog^^

18/l

2017. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!