Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha asperger szindrómás öcsém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha asperger szindrómás öcsém befizetem prostihoz honnan tudom, hogy tényleg megtörtént-e az aktus?

Figyelt kérdés

Nem volt még nővel,(de hetero),nem akarom,hogy átvágják...

/N


2017. szept. 17. 01:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10.Nem. De joga van megtapasztalni a testi együtlétet.

Ő nem az a full fogyatékos -bár nekik is jobb élet járna...


Ismerőseim akik tőbb szórakozóhelyen jártak külföldön is,azt ajánják kintről fogadjak fel neki bentlakásos "házvezetőnőt"...anyagilag is jobban kijövünk.

2017. szept. 17. 12:18
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Végül is hajrá! Elképzelhető, hogy javítana valamelyest a helyzeten.
2017. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Külföld alatt Romániát, vagy Ukrajnát érted? Ha igen, akkor jönni fog a baj csőstől..
2017. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Vagy kínát,indonéziát....
2017. szept. 17. 18:26
 15/26 anonim ***** válasza:
42%
Ha megtehetitek szvsz nagy gond nem lehet belőle. Csajokkal legalább nem lesz olyan esetlen, ágyban is talán egy kis tapasztalat kihat az élet más területeire is. A csajt vizsgáltassátok ki, ha azt is megtehetitek. :D
2017. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy magyart is tudtok találni szerintem.
2017. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Az aktus előtt probáld ki a hölgyet, amennyiben úgy tapasztalod megfelel a kritériumaidnak; nyogodtan bevetheted az öcsét testi folyamatainak pozitív előremozdításéhoz.

Jó testvér vagy!

2017. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánat. Most vettem észre nő vagy. Akkor felajánlom segítőkezem. Befizetsz, és tíz oldalas jelentést írok a hölgy hozzáállásáról.
2017. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Einstein, Napóleon, Van Gogh, Nagy Péter cár mind asperberg szindrómások voltak mégis vitték nem is kevésre. Ahelyett, hogy leku.rváztatod, szerintem inkább segíts neki kiteljesedni! Ja, hogy nincs időd, és ez az egyszerűbb megoldás?...
2017. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19-Látom nem ismered ezen "állapot" fokozatait...


Pár gonosz kis libának köszönheti a kudarcait.

Nem kell oktatnod,minden szakembernél jártunk már.

Barátokat barátnőket meg nem vehetsz neki -k-vát meg igen!

Az a büdös nagy helyzet,hogy a külvilág xarik az ilyen emberekre,nincs idő a ritmusukhoz'a rigolyáikhoz ...

Szóval gondolom te sem a segítséged ajánlottad fel csak sarazni jöttél ide!

2017. szept. 18. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!