Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alakítsak ki így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki így kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez kicsi fura kérdés, máris kifejtem. Amikor olvasgatom a gyakorit, és a válaszokat, mindig úgy érzem, hogy egy tökéletes erkölcsű világban élek, és gyakorlatilag mindenki normális, csak én nem.


Itt mindenkinek a belső fontos, mindenki szerelmes a párjába, ha nincs neki, akkor pedig egész nap csak csókolgatná,meg ölelgetné, és el sem engedné a kezét. Itt nem számít egy fiúnak sem, hogy a lány vékony, vagy kövér. Itt mindenki a kis melleket szereti. Nem számít egy lánynak sem, hogy milyen kocsija, vagy mennyi pénze van a srácnak. Itt senki nem volt még prostinál, és mélyen elítéli azt. Itt senki nem iszik vagy drogozik, és szintén elítéli ezeket. Itt senki nem bulizik, mindenki otthon szeret ülni és olvasni, a tetoválást pedig csúnyának tartják. Mivel az én gondolkodásmódom teljesen más mint nekik, ezért szinte minden válaszomat lepontozzák, még azokat is, amiket úgy írok, hogy figyelembe veszem, hogy az itteniek nagytöbbsége nem úgy gondolkodik mint én.


Én (és az ismerőseim) vagyunk/vagyok ennyire mások, és az emberek nagytöbbsége tényleg a tipikus jókisfiú/jókislány, morálisan tökéletes ember, vagy csak ezen az oldalon gyűlnek össze ennyien. Amikor feljövök ide, olyan érzésem van, mintha egy alternatív valóságba kerülnék, ahol az élet törvényei szembemennek az általam tapasztaltakkal. Én mindennek az ellentéte vagyok, és nem tartom magam rossz embernek ezek miatta dolgok miatt, mégis, ha őszintén leírnám, hogy én hogyan látom az életet, mit szeretek benne, hogyan élem az enyémet, vagy milyenek a barátaim, el lennék hordva mindennek.


Ha ez tényleg így van, hogyan alakítsak ki kapcsolatokat?



2017. szept. 17. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha bevállalós jó csaj vagy akkor találhatsz könnyen srácokat. Ha meg vagány srác, akkor meg ilyen csajokat.
2017. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy erős átlagkövetkeztetést vontál le. Ami nem baj, csupán nem a reális képet mutatja sem a társadalomról, sem az ittlevő emberekről. Van ilyen, és van olyan is az oldalon, és a valóságban is. Én sosem voltam olyan lány például akinek valóban számított volna a párja anyagi helyzete, vagyis nem ez határozta meg az életem. Ellenben egyik legjobb barátnőm őszintén kimondja hogy neki nem mindegy mennyi pénze van a pasinak, és ebből mennyit költ rá. Vagy például a barátomnak sosem volt mérvadó, hogy mekkora a mellem, de az egyik haverja mondta már nekem, hogy tök jó nő vagyok, csak nincs sok mellem. Ilyen egyszerű, nincs két egyforma ember, és ízlés. Ezen az oldalon sincs két olyan ember aki ugyanúgy gondolkodna. És mivel a saját álláspontodat nem fejtetted ki ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, csak az ellentáborét, ezért nem értem teljesen mit szeretnél hallani. Mindenki alakíthat ki kapcsolatot, aztán majd meglátod működik-e. Nyilván van olyan lány aki tud azonosulni a te életviteleddel. Ha mindenki összeillene mindenkivel akkor nem lenne ennyi szingli. :D Szóval keress és találj, ehhez nem kell kérdést kiírni. :)

Sok sikert!

2017. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kettes köszi! Látod pont erről beszélek. Te is azt írod hogy neked nem fontos a pénz, a barátodnak meg a mellméret, mint ahogyan itt mindenki más is, miközben a való életben ennek gyakran az ellenkezőjét tapasztaljuk. De gondolom ha barátnőd olvasná ezt a kérdést, ő sem írná le őszintén, hogy neki igenis számít a pénz, hanem ő is benyögne valami erkölccsős bullshitet.


Álláspontom ezekkel a dolgokkal kapcsolatban?


1. Fontos a belső, de a külsőre legalább annyira, hogy működjön a szex. Az ideális nő egészséges testsúlyú, se nem vékony, se nem husi, nagy mellei vannak, gömbölyű popsija, szép arca, és ízlésesen sminkel.


Itt a legtöbb pasi azt szokta írni, hogy "nekem nem számít a külső, úgyis a belső miatt szeretek bele."


2. Laktam együtt barátnővel, kikészített, idegösszeomlásom volt mellette. Ideális állapot: két külön lakásban laktok, és hol az egyikőtök alszik a másiknál, hol a másik. Néha 1-2-3 nap meg mindenki külön. Hétvégén közös program, kirándulás ilyenek.


Ezzel szemben itt a nagytöbbség éjjel nappal szeretne együtt lenni a párjával, és még alvás közben is fognák egymás kezét.


3. Igenis számít a lányoknak az anyagi helyzetem, de leginkább hogy milyen kocsim van, ahogy nekem is az, hogy hogy néz ki, mennyire szexi. Saját, és mások tapasztalata is, hogy a kocsi a belépő szint ahhoz, hogy egy csini barátnőd legyen, ha meg drága az az autó, a csajok könyörögnek azért hogy megdgd őket. (Tapasztalat!)


Ezzel szemben, itt egy lányt sem érdekel hogy van-e kocsid, vagy mennyi pénzed van.


4. Voltam már sokszor prostiknál, fogok is menni, de csak és kizárólag akkor amikor nincs barátnőm. Jó móka, nem részletezném, nem tartom magam emiatt sz@r embernek.


Itt mindenki elítéli, és olyanokat írnak, hogy soha enm feküdnének le prostival, merthogy úr isten az milyen dolog már.


A buli nekem is és a barátaimnak is arról szól hogy iszunk és drogozunk. Gyakran 2-3 félét is keverve. (Nem ilyen olcsó legalja designer sz@rokat, mint kristály, meg herbál, amiket otthon magyarországon használnak a fiatalok, hanem drágább, jóminőségű szereket. Aznap este jól érezzük magunkat, másnap meg mindenki éli tovább az életét. 1-2 havonta fordul elő, rekreációs céllal.


Ezzel szemben az itteni válaszolók teljesen elítélik, és úgy beszélnek róla, mintha mindenki aki használja, egy trainspottingból ismert züllött junkie lenne, tönkrement élettel.


Tetovált vagyok, és szeretnék még többet. Miért? Mert király, és nekem tetszik magamon. Furán néz ki akin nincs.


Ezzel szemben az itteni kommentelők kb olyanokat írnak, hogy csúnya, igénytelen, "hogy fogsz kinézni ha majd megöregszel és ráncos leszel?"


Mintha nyugdíjason irkálnának ide, nem is fiatalok. Bár nem tartom magam rossz embernek ezek miatt, se hülyének (mensa teszten 131-es IQ szint jött ki), mégis úgy érzem, hogy ha a való életben is így gondolkodik a nagy többség, akkor egyedül fogom leélni az életemet. Én nem kellenék egy ilyen embernek, mert trógernek tartana. Nekem meg egy ilyen unalmas személy nem kéne. 28F

2017. szept. 17. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismét nagyon sajnálom, hogy kérdést nem lehet pontozni! A szívemből szóltál, tesó! Nekem is ugyanezek a gondolatok pörögnek azóta a fejemben, mióta megismertem ezt az oldalt. Mint egy alternatív valóság, ahol mindenki más, mint amit a való életben lehet tapasztalni. És minél többet tapasztalok a való életben, annál inkább erősebb lesz ez a bizonyosság, pedig már számtalan szubkultúrát megismertem életem során.
2017. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Saját, és mások tapasztalata is, hogy a kocsi a belépő szint ahhoz, hogy egy csini barátnőd legyen, ha meg drága az az autó, a csajok könyörögnek azért hogy megdgd őket."


Hülyeség. Én BKV-val járok dolgozni, soha még egy csaj se kérdezte meg, van-e kocsim.

2017. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Hülyeség. Én BKV-val járok dolgozni, soha még egy csaj se kérdezte meg, van-e kocsim."


Budapesten talán. Azon kívül mindenhol - Megyeszékhelyektől a legkisebb falvakig - alap ha szép és csinos barátnőt akarsz. Tőlem eddig minden csaj megkérdezte, hogy van-e. Nem ennyire konkrétan, csak bedobták a jogsi/autó témát, és mikor már pár perce arról beszélgettünk, akkor rákérdeztek, vagy csak kipuhatolóztak.

2017. szept. 18. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegre egy ember Aki oszinte a drogokkal kapcsolatban.


Respect haver en is ugyanez Vagyok Csak Pesten. :)


Ja autom nincs, es tenyleg mindig a penz/auto trma feljon...na persze ha kapnak 1-2 cigit Vagy utcat rogton mas....persze az ember nem ilyen baratnore vagyik.


25f...

2017. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem még egy nő se kérdezte meg, van-e kocsim (amúgy persze van, és nem Trabant...), de ha megkérdezné, simán mondanám, hogy szívesebben járok gyalog. Az autó csak egy közlekedési eszköz, elvisz A-ból B-be.
2017. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, az általad leírt álláspontokra reflektálnék.

1) Igazából az elvárásod teljesen jogos. Mindenki (mi nők is) olyan partnert akar aki egészségesen néz ki, sportos, stb. Az, hogy neked ebbe milyen testalkat illik bele, az már egyéni ízlés dolga, nyilván az általad leírt nőiesebb forma az "ideál", hiszen kutatások is figyelték már, hogy fontos szerepet játszik a férfiaknál a női csípő szélessége,mellbőség stb, ez arra vezethető vissza, hogy egy nőies nőt sokkal könnyebben elképzel az ember majdani anyának.

2) A szerelem elején mindenki éjjel-nappal együtt lenne a másikkal, ez már csak ilyen. :D Én távkapcsolatban vagyok a párommal már az eleje óta (1 év) és úgy megszoktam azt, hogy csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni, hogy el sem tudnék képzelni semmi mást, mármint ezt a sülve-főve együttlétet. Szerintem ezzel így nincs is baj. Mondjuk én tökéletesen elvoltam szingliként is, így a későbbiekben azt is simán el tudom képzelni magamról, hogy teljesen egyedül lennék majd, és nem hiáynozna annyira az életemből egy párkapcsolat.

3) Ismét magamból kiindulva, de a kocsi számomra is csak egy eszköz. Sosem várnám el a barátomtól, hogy vigye a seggem ide-oda. Akkor vagy veszek magamnak kocsit, vagy marad a tömegközlekedés. De amúgy egy varburg is tökéletes. Ha már van valamennyi jövedelme akkor sokkal jobb dolgokra is tudja költeni mint egy kocsi. :D Például menjünk el és szerezzünk új élményeket akár egy kirándulás/nyaralás alatt, lássunk világot. Ennek a célnak megintcsak megfelel egy olcsóbb autó, illetve természetesen én is adnék bele az anyagiakba. Mert egy normális(abb) nő valahogy így gondolkozik, és nem egy kitartott valaki akar lenni a párkapcsolatában.

4) A buli nekem és a barátnőimnek arról szól, hogy iszunk. Ezzel szerintem mindenki így van. Bár a drogozással nem tudnék nagyon azonosulni, de ameddig a kapcsolatra nem menne rá, illetve nem venne veszélyes méreteket addig nem ellenezném.

Nekem is van egy tetoválásom, és ha lesz pénzem lesz több is. És nem izgat milyen leszek öregként. Amúgy van nem egy ilyen fotósorozat, szerintem sok szépkorúnak még baromi jól is áll a tetoválás. :D

Keress és találsz olyat aki elfogad így is.

2017. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!