Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasas odáig van azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasas odáig van azért, ha lecummantják? Vagy létezik olyan is, aki nem preferálja ezt az érintkezési formát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én pasim nem szerette , ha csinálom , mert azt mondta,hogy sosem sikerült elmennie így. Na én épp ezért rászántam 15 percet , és lám sikerült.. Akkorát élvezett a számba, hogy nem bírtam lenyelni, muszáj volt kiköpnöm :D Szóval szerintem mindenki szereti, csak kell egy lány ,aki jól csinálja 21/L
2017. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Én kifejezetten szeretem, már a látványa, gondolata is felizgat. Igaz, az első komolyabb szexuális élményem is ez volt, és azóta is az volt életem orgazmusa, lehet, hogy ez is számít. Persze azóta volt már nagyon rossz is, csajfüggő is!
2017. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Létezik. Én is jobban szeretem punciba dugni.


De amúgy mi a baj a lecummantással? Mondjuk úgy, hogy a spriccet nem kell nyelni...

2017. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Az az ő baja.Lehet nem volt még benne része tisztességesen!
2017. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

Jobban szeretek nyalni, mint szopatni. Sőt, a legtöbb szexnél tényleg nem is igényelem a dolgot.


Viszont azt sem tudnám elviselni ha valaki nem csinálná. Egyszer fél évig voltam egy lánnyal, aki nem akart leszopni egyáltalán, pedig nekem az is elég lett volna, ha mondjuk minden 5 szexből csak egyszer csinálja. De egyáltalán nem akarta.


5 hónap után megcsaltam és aztán inkább szakítottam vele, mert láttam hogy ez így nem működik. És úgy mondom, hogy nem vagyok egy megcsalós ember, sem előtte, sem azóta utána nem léptem félre.


De ha nem szopik egy lány egyáltalán, azt tényleg nem lehet bírni.

2017. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem jönne be, a lábmunka és társai annál inkább tetszene.
2017. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezem. :)
2017. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!