Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Melyik a rosszabb eset?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik a rosszabb eset? Ha a csajod előző pasijának 20 centis volt a farka (egyetlen hosszú kapcsolat) vagy ha a csajod 30 pasival feküdt le előtted?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30 pasi nem sok. Nekem 83 csajom volt már.
2017. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha volt 30 pasija akkor sok mindent tud..remélhetőleg. A méterrel meg az a baj hogy nekem nincs húsz alatta bőven. De volt olyan exem aki össze jött egy nagy pénisszel rendelkező hapival csak jókat mesélt még is vissza jött volna hozzám..szóval mindegy..
2017. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha sok pasival volt akkor mar koteleto jelleggel rutinos es nem sok minden lehet amiben nincs benne. Az jo, hidd el. A pin..an nincs szamlalo!(idezet)

A husz centis se zavar, nekem attol se nagyobb, se kisebb nem lesz, s nema ettol megy tovabb vagy marad a csaj.

Tehat ezeket en pont le.szrom. :-)


1: isten vagy!!!!!!

2017. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Én azt szoktam hogy rá sza.ok a mellére és strandpapuccsal szétcsapom.
2017. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos az enyám se igen marad el a 20 cm-től, de mellé szép vastag is... szóval biztosan én leszek a legjobb az életében :)
2017. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emgem nem zavarna a 20 cm mert nekem is majdnem akkora
2017. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!