Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jöhet be neki ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jöhet be neki ez a mentalitás?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg. Van egy lány ismerősöm, aki régóta tetszik. Persze ő ezt nem viszonozta, tudjátok, a szokásos barátzónás, mankópasis helyzet. Pár hónapja elegem lett a lúzer jófiú szerepéből, és szinte ösztönösen hangnemet váltottam vele. Sokszor piszkálom, beszólogatok neki, durva vicceket eresztek meg neki. Arra számítottam, h el fog küldeni a búsba, de éppen ellenkezőleg. Azóta sokkal szívesebben lóg velem, többször találkozunk, és egyre jobban reagál a közeledésemre. Nem rinyál, ha belekarolok, megfogom a kezét, megpuszilom vagy ha átölelem.

Lehet hogy jó úton járok? Ennyit jelent az, ha lazábban, kicsit pofátlanabbul állok a dologhoz?



2017. szept. 19. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha értesz angolul, vagy franciául, nézd meg ezt a videót! Minden benne van. ;)


https://www.youtube.com/watch?v=U0Pg8D7aeFA

2017. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez általános dolog, de úgy tűnik a te esetedben jó úton jársz.
2017. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez elég gyakori. :) Én sem szívesen vagyok olyan fiúkkal akik amolyan "állóvíz" személyiségűek, és annyira igyekeznek kedvesek lenni, hogy pont emiatt zavaró már néha a társaságuk. Én szeretem az oltogatós, poénkodós, kicsit perverz fiúkat, akiken/akikkel lehet egy jót nevetni. Amíg az nem csap át sértegetésbe, addig egy-egy beszóláűs csipkelődés kifejezetten jót tehet egy kapcdsolatnak szerintem. Mint írtam magamból indulok ki, de én az összes fiú haverommal ilyesmi kapcsolatot ápolok, és pont ettől olyan jó az együtt töltött idő.
2017. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ennyit jelent.


A lányok a rossz fiúkat szeretik. A jó fiúknak csak a pénze kell maximum.

2017. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy a lányok nem szeretik a kis nyámnyila p*csöket, akik körülöttük lebzselnek és felszegen nem mernek nyomulni.
2017. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na eleg ebbol. Szopasd meg, elvezz a szajaba es esetleg utana gondolkozz hogy szerelmes vagy-e vagy masik csajt is kiprobalnal!
2017. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!