Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy Nyugat-Eu...

Mitől lehet az, hogy Nyugat-Európában sokkal toleránsabbak, elfogadóbbak és egyszerűbbek az emberek, míg keleten erőszakosak, ügyeskednek, korruptak és hetvenkednek?

Figyelt kérdés

Mitől alakult ki nyugaton ez a fokú civilizáltság?

Biztos, hogy nem a jóléttől van, mert akit ismerek Magyarországon és jólétben él, az is prolimód, egoistán és önmagától elszállva viselkedik.



2017. aug. 31. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Látszik, hogy te se voltál még Nyugaton. :D

Angliában most van cirkusz abból, hogy savval öntik le egymást az emberek :D

Németországban csak vagy 150 tábort támadtak be a németek.

Korrupció?

Láttad már a Trianspotting 2 filmet?

Nem véletlenül egyik központi sztorivonal, hogy lopják az EU támogatást.

Abba meg már bele se megyek, hogy Budapest belvárosában kik játszák az eszüket ;)

2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bőven elég bizonyíték a nyugat kulturális fölényére, hogy ott befogadják a migránsokat. Úgy vannak vele, hogy szegény, elesett emberek, akiknek segítségre van szüksége, ezért megadnak nekik mindent. Mehetnek milliószám, akkor is szívesen látják őket, nem lázadnak tömegesen az emberek a politikusok ellen, akik ezt az egész folyamatot véghezviszik.


Ezt a migránsos példát csak azért hoztam fel, mert én ugyan elég jó fej ember vagyok és mindig szívesen segítek másokon, de még én sem fogadnám be a migránsokat. Nem támogatom ezt a fajta bevándorláspolitikát. És ha erre gondolok, hogy egy országot nagyrészt jobb és kedvesebb emberek alkotnak, mint én vagyok, akkor azt érzelmileg sokkal fejlettebbnek látom, mint Magyarországot, ahol már az én kulturális és jóindulati szintem is kirívó...

2017. aug. 31. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért,mert ott jólét és teljesítmény van.


Keleten meg a sok állami "sokatkereső" él jól,aki semmit nem termel.

A nép pedig ezt élteti,mert cserében tőlük sem várnak maximumot.

2017. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"Bőven elég bizonyíték a nyugat kulturális fölényére, hogy ott befogadják a migránsokat. Úgy vannak vele, hogy szegény, elesett emberek, akiknek segítségre van szüksége, ezért megadnak nekik mindent. Mehetnek milliószám, akkor is szívesen látják őket, nem lázadnak tömegesen az emberek a politikusok ellen, akik ezt az egész folyamatot véghezviszik."


Nem kell ám mindent elhinni a liberális médiában van.

Nézz meg egy AfD Kampányfilmet, vagy NPD-t, pont az ellenkezőjét fogod hallani.


Egyébként meg pl. németeknál meg vannak az emberek félemlítve.

Aki mer ellenük valami morbidat szólni, elfelejtheti a jövőjét.

Egy ipari tanuló (Azubi) kiírt egy gyűlöletkommentárt egy képhez ahol menekültet zuhanyoztak, kirúgták azonnali hatállyal a Porschétól.

[link]



Most egyébként azzal kampányolnak merkel ellen, hogy hogy sikerül 1 millió migránst eltartani, ha 12 év alatt nem sikerült a nyugdíjasokat kirángatni a szegénységből?

2017. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Nézz tényfeltáró riportokat , szinkronos is akad bőven dánoknál , franciáknál , svédeknél , norvégoknál a helyzet régóta szükségállapot jellegű . Párizsban baloldali politikus is elismerte pár éve Célpont riportban hogy a betelepítés és a multi-kulti veszedelem .
2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondtam már, hogy nem támogatom a bevándorlást!

Csak belegondoltam, hogy én egy eléggé toleráns és elfogadó ember vagyok, de még így sem akarok bevándorlókat, nyugaton pedig akkor a többség még nálam is elfogadóbb, mivel olyan kormányokat tartanak hatalomban, akik simán letelepítik a bevándorlókat.


Most komolyan, Magyarországon azért belédkötnek az emberek, mert nem olyan a szemöldököd vagy nem úgy veszel levegőt, ahogy nekik tetszik. Nyugaton meg teljesen elfogadnak akár egy Conchita Wurst-ot is, ott még az sem akadály, ha férfi létedre női ruhákban járkálsz. Persze, én ezzel sem értek egyet, nem tudom, hogy mi értelme van férfi létére női ruhákban járni az embernek, csak már abból van nagyon elegem, hogy Magyarországon milyen rosszindulatúan áll a másikhoz mindenki. Minden apró kis botlásért egyből betámadják az embert, mindenért hülye a másik, életképtelen, szégyellje magát, hogy él! Ebből van már nagyon elegem, hogy semmi tolerancia nincs a magyarokban.

A múltkori munkahelyemről például azért utáltak ki, mert életképtelen voltam. Ez abból állt, hogy én nem akartam lopni a cégtől, ami idegesítette a kollégákat, ezért elüldöztek szépen.


Na, most akkor ez normális?

2017. aug. 31. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Naív vagy , haverék Stuttgartba autóüzembe nyertek 3 hónap eus melót 2014ben , a műszakvezető török féreg volt folyton ellentmondó utasításokat adott és minden hibájukért felnyomta őket . Azt hazudta nem beszélnek jól németül direkt akadályozzák a melót és késnek . Kivágták őket , délután érdekes mód arabok jöttek helyettük ... Sokkal keményebb az élet kint , a rablások gyilkosságok románoknál is több nem hogy a fejlett nyugaton . Azért kilőnek ha idegen vagy meg fehér europid , csak megelőzésképp .
2017. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# A török meg a lengyel már csak ilyen, felnyomja a másik nációkat.

Egyébként lehet benne valami hogy nem tudtak rendesen, nem sértésnek mondom, de a töröknek esélye sem lett volna, ha jól tudnak.


Az vicc hogy törököknél még gyakran a 3. itteni generáció sem tud rendesen németül.

2017. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

"Nyugaton meg teljesen elfogadnak akár egy Conchita Wurst-ot is"


Nem, nem fogadják el. Pont úgy kiröhögik mint nálunk.

Csak a libbant média felkapja az ilyeneket, de a magánembereknek meg van a véleménye. A másságot elfogadják, de ez a magamutogatás itt sem gyerebe.

Csak itt mint írtam, egyrészt meg is vannak félemlítve az emberek a 2. VH. óta, másrészt úgy nevelik őket, hogy tudják, hogy nem biztos hogy mindenki kíváncsi a véleményükre.

2017. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár vélemény:

[link]



[link]


[link]

2017. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!