Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki az ágyban sub vagy dom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az ágyban sub vagy dom, az ad erről bármi jelet (akár akaratán kívül) a hétköznapi életben?

Figyelt kérdés
Például: Megsejthető-e egy lányról, a viselkedéséből, hogy domina hajlamai vannak? Vagy éppen fordítva? Illetve, ha beszélget, flörtöl valakivel (ellenkező neművel), kitalálható-e, hogy mit kezdene vele az ágyban?
2017. szept. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én férfi oldalról vagyok domináns, de a hétköznapi életben ez nem annyira levágós, hogy ilyen vágyaim vannak, pedig én nem csak az ágyban élvezem az irányítást

attól, mert valakivel ilyen dolgokat lehet csinálni még nem azt jelenti, hogy mindenkivel így kell viselkedni, én a subokkal sem vagyok hűvös, nem kényszerítem rájuk az akaratomat, így a hétköznapokban sem vagyok ilyen


ismerek olyan nőt aki irányítgat, utasítgat mindenkit a hétköznapokban, de az ágyban egyáltalán nem domina jellem, valamennyire irányít ott is, de ott szereti ha a másik jól megdugja

egyszer viccelődve mondta nekem, hogy ha jól megdugnám talán bármit megtehetnék vele cserébe, akármit amit csak akarok

és akkor még nem is érdekelt a BDSM ilyen szinten, mint most, szóval nem tudott erről


annyira nem tükröződik mindenkin, hogy milyen vágyai vannak


24F

2017. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Domináns vagyok a szexben, de a "civil" életben nem jellemző rám. Egyébként egy visszafogott személyiség, nem vagyok heves vérmérsékletű, szexuálisan mégis az elégít ki leginkább, ha uralkodhatok. 23/F
2017. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns nő vagyok,de szerintem senki az égegyadta világon nem gondolná rólam soha! A hétköznapokban teljesen máshogy viselkedem,de ez azért van,mert a szexualitás teljesen felszabadít,a hétköznapokban meg "elnyom" az a sok hülyeség. Páromon (sub) talán jobban észrevehető (túl kedves,túl rendes) lenne,de ennyire senki sem gondol bele.
2017. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És flört közben sem lehet sejthető, hogy mire vágytok attól, akivel még csak "incselkedtek"?
2017. szept. 23. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A házisárkány nevezik manapság dominának, ahogy a vénlányt szinglinek..
2017. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!