Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétköznapi lány mit fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznapi lány mit fog érezni, ha a prosti így viszonyul?

Figyelt kérdés
Nem voltam még hétköznapi lánnyal 18 éves korom óta prosti kihoz járok, sokuk visszaadja a pénzt és elküld vagy csak franciát ad. Van hogy csak olyanhoz megyek aki öklözést is vállal. Nem ingyen reklám meg hasonló ,de nekem 18/5.5 nagyságú szerszámom van, szerintem ez átlagnál egy picit ha jobb,de nem hinném. Van hétköznapi lány aki képes tágulni?
2017. jún. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Enyém ennél rövidebb, de vastagabb, és még senki nem ijedt meg tőle. Semmi extra nincs benne.
2017. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van olyan lány nekem is hasonló nagyságú talán nagyobb is.Nem tudom nem méregetem már ahogy "idősebb" lettem. És hidd el hogy még sokkal nagyobb méretű palikkal is volt már jó pár csaj ahogy az exeim mesélték néha. Újjal egyebként is kilehet tágítani szinte bármilyen csajt. Jó nem azt mondom nem szüzekkel kell próbálkozni de az is megoldható meg erre van a síkosító is. A másik meg ha egy gyerek kijon onnan akkor pont nem egy farok fog gondot okozni. :D Ha szűkebb a lány max gyengédebbnek meg türelmesebbnek kell lenni és ennyi.
2017. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Mit jatszod meg magad,nekem 21cm!
2017. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem kezdenék veled. Öklözés úristen....
2017. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A sok kamus :D Persze mondjátok már, hogy 6 cm az átmérője.
2017. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl vastag
2017. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne keverjük már megint ide a szülést jó? Mert nem mind1 hogy belülről kifelé tágúl a méhszáj a méhnyak és a hüvely ( együtt szülőcsatorna) iszonyatos fájdalmakkal vagy az hogy kívülről befelé tágít hírtelen egy pénisz. A kettő nagyon nem ugyanaz! Aki már szűlt az tudja. De a pasik csak példálozni tudnak mert azt se tudják miről beszélnek. Nekik csak az van meg hogy ott kijön egy baba. Ami általában( lehet kisebb vagy nagyobb is) 3kg 50 cm. És teszem hozzá hogy min 10cm-re kell tágulni hogy a baba feje kiférjen aminek a körmérete 30 cm vagy nagyobb. De még így is a legtöbb esetben használnak gátmetszést hogy a kismama ne repedjen ne szadjon szét. Szóval kedves férfiak a szülést ne keverjétek azzal,hogy kinek mekkora milyen vastag a pénisze mert tuti befér mert hát egy gyerek is ki jönn onnan...
2017. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne szakadjon szét*
2017. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdésed. Miért küld el a prosti? A külsőd miatt? A méreted miatt? Vagy mert megtudják, hogy öklözést akarsz?
2017. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én nem akarok öklözést,az undorító. A méretem miatt küldtek el. Jó az önértékelésem nem vagyok bányarém,adonisz sem úgy átlag ,de sarkosan arccal. :D Ápolt vagyok stb azért se lehet panasz.
2017. jún. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!