Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nem vagyok képes az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nem vagyok képes az önmegtartóztatásra. Nem bírok ki max egy hétnél többet hogy ne nyúljak magamhoz de ez nagyon max van hogy már három nap után szenvedek és ki vagyok. Más is van ezzel így? Ugye? 19/L

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek ez az önmegtartóztatás ?

Apácának készülsz ?

2017. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ideje volt már egy ilyen kérdésnek. :-) Miért nem alszol még, Zsolti?
2017. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Mert épp akcióban vagyok és jó hogy lány vagyok de nem baj xd

2017. szept. 23. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is csak addig bírom, bár én férfi vagyok. De akár segíthetünk is egymásnak önmegtartóztatni. Én lefogom a te kezeid, te meg az enyémet. :)

29/f

2017. szept. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol erkolcsosebb leszel, ha szenvedsz az onmegtartoztatas miatt? Hogy osszeroppan a terded annyira szoritod oket egymasnak, ugy felizgultal?

Elarulom, nem abban merik az erkolcsos eletet, hogy engedsz a nemi vagyaidnak. A maszturbacio nem rossz dolog. Raadasul csak feszult es ingerult leszel, ha nem teszed.

Az egy dolog, hogy ha lesz parod nem csalod meg, mert huseges vagy, bar szemet szur a sok helyes csodor. De masztizni nyugodtan lehet.

2017. szept. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. Teljesen okés dolog, masztizz nyugodtan, akárhányszor.
2017. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már unom az ilyen önmagát kellető kis pics@kat , akik várják a temérdek "majd én segítek" , meg a hasonló válaszokat. És kit érdekel hogy te mennyit nem bírsz ki maszti nélkül. Keress egy pasit akivel kefélhetsz egész nap és ne itt sajnáltasd már magad!
2017. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én max. egy napot bírnék ki, hogy ne nyúljak hozzád! ;)
2017. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne tartoztasd meg magad. Problema megoldva.
2017. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok:D Masztizz nyugodtan.L
2017. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!