Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy ffiba, és lefekszem vele aztán vége, vagy ha soha nem lesz köztünk szex akkor szenvedek jobban a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Nagyon lelkis vagyok. Nem dugok ossze vissza.Ezt a pasit régóta ismerem és beleszerettem. Családja van de kíván engem, én meg szeretem őt
2016. nov. 5. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kis nyomozók vagy,remélem a pasi kiéli rajtad az összes perverz vágyát...
2016. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Családja van. Ez elég indok arra,hogy ne tedd. Ha te lennél a párja helyében neked se esne jól. A pasi csak ürítőzsáknak akar használni. Leszarja az érzelmeid.

Mindkét esetben szenvedni fogsz. Ha lefekszel vele, ha nem. De ha nem szexelsz vele akkor a lelkiismereted és a becsületed is tiszta marad. Ha lefekszel vele akkor ennyi volt. Neki örül majd a feje,hogy sikerült meghúznia egy naiv csajt, te pesig ugyanolyan szarul fogod érezni magad. Nem éri meg.

2016. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*pedig
2016. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se menj bele, több dolog miatt:

-Lelkis vagy.

-Családja van.

-Te szereted, ő pedig csak kíván. A kettő nem ugyanaz.


Ha családja van, akkor tuti, hogy csak szexelni akar majd, mást nem. A családját nem fogja ott hagyni érted, te pedig csak ürítésre leszel jó és ha valóban lelkis vagy, akkor tudni fogod, hogy nem helyes amit teszel és csak szenvedni fogsz, hogy kihasznál és csak másodhegedűs vagy. Ráadásul még le is fognak ri.bancozni. Általában az ilyen férfiak nagyon is értenek ahhoz, hogy hogyan vegyenek le a lábadról, kedveskednek, bókolnak, figyelnek rád, de közben ez csak trükk arra, hogy megfektessenek. Aztán örülnek maguknak.

2016. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem hogy vannak erzelmei
2016. nov. 5. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak el akarja hitetni veled,hogy vannak érzelmei feléd.
2016. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy kíván téged? Nem csak húzza az agyad? Vagy csak a szerelem miatt értelmezed félre?


Milyen sűrűn találkoztok vagy egy suliba jártok, esetleg egy helyen dolgoztok? Ha az utóbbi, akkor mindenképp szenvedni fogsz.

2016. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem inkabb egy idegennel szexelj.
2016. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne menj bele. nagyon fog fájni. átéltem. mondjuk nem családos volt ő se semmi...csak szerettem őt. ő engem meg nem.
2016. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem számít te mit hiszel hogy érzel. Ha lelkis vagy, megsúgom most nem csak a "szerelem" gyötör, de később a "bűnbánat" is fog a család miatt.. Nem segít.
2016. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!