Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetek óta udvarlok egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetek óta udvarlok egy lánynak és most mondta el, hogy nimfomániás. Merjek vele kapcsolatot tervezni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Azt sem bánnám ha rám írna egy nimfomániás lány és elmesélné,hogy tud-e hűséges lenni a párjához..... Mert ez az aggodalmam most.
2017. szept. 24. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Esküszöm egyre kreatívabbak vagytok. It is a trap
2017. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét, kiderítem. 😉
2017. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem értem ha nimfomániás akkor hogyhogy még nem feküdtetek le?
2017. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4. Jogos a kérdésed! Ez ettől komplikáltabb sajnos.
2017. szept. 24. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét, nekem ez nem gond.
2017. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gondold el, ezek a hetek alatt hány pasi dugta már meg helyetted is !
2017. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy mit jelent pontosan a nimfománia, vagy tévesen a nagyobb libidójára haszmálja ezt?
2017. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most ez a lány tényleg ebben a betegségben szenved.

Vagy csak szereti a sok szexet? És keveri a szezont a fazonnal és azt hiszi hogy erre mondják hogy nimfomániás?


Mert ebben a betegségben szenvedő embereket lehetetlenség szexuálisan kielégíteni. Ők bárhol bármikor bárkivel tudnak szexelni. Ebből Adódik hogy nem tudnak hűségesek lenni. Ha meg volt az egyik menet azon filóznak mikor és hogyan is legyen a következő na meg a kivel...

23N

2017. szept. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Köszi szépen. Így már tudom,hogy nem az,meg azt is értem már miért mondhatta ezt akkor. 🙂 Szépen lassan csak összeáll a kép....
2017. szept. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!