Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szívesen megismerkednék...

Szívesen megismerkednék nimfomániás nővel, lehet itt találni szívesen felveszem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

#írjon itt üzenetet #az a hölgy aki #megismerkedni velem #elküldöm a face linket magamról..
2014. jún. 22. 15:30
 1/10 anonim válasza:
100%
És elég lennél neki ,úgy gondolod?
2014. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt keresel nőt, az már annak a záloga, hogy nem bírnál el vele. Mellesleg felettem igazuk van, ez nem ilyen tréfadolog, mint ahogy te gondolod.
2014. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lett már volna szerencséd nimfomániás nőhöz, vagy legalább tisztában lennél a szó a valós jelentésével, nem írtad volna ki ezt a kérdést. :-)


Nem lehet, hogy te inkább olyan nőt keresel, akinek magas a libidója?

2014. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mindent elmondtak előttem. A nimfománia komoly betegség te gyökér...

Nem azt jelenti, hogy a nő sokat szeret szexelni, hanem, hogy konkrétan nem bírja ki nélküle. -.-

2014. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt biztos nem fogsz találni, mert egy nimfó nőnek élőben is elég sok pasi udvarol. Nincs szükség arra, hogy fórumozgasson.
2014. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Előbb kifacsarna, mint gondolnád.


Aztán jöhetnél ide kétségbeesetten segítséget kérni! :-)

2014. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jolvan sok hülye, nem férfiak ostoba komplimentjeire voltam kiváncsi, elvégre nők válaszát várnám okostónik
2014. jún. 22. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mi vagyunk a hülyék...
2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah hülyék vagyunk, de én még egy privit is kaptam a "gyökértől" hogy mondjam a szemébe ;)

Jah, és nő vagyok. gyökér.

2014. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg a kompliment szót nem jól használod, mert dicséretet jelent. Csak szólok. Gondolom ezért is én vagyok a hülye.
2014. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!