Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akibe szerelmes vagyok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes vagyok férfi neki ajánljam fel a csak szexkapcsolatot vagy keressek mást erre a célra aki iránt nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

Többet kezdtem érezni egy férfi iránt, aki utalt rá, hogy a csak szexkapcsolatban benne lenne. Erôs gerjedelmet éreztünk egymás iránt többször, de nem ugyanazt akarjuk egyáltalán. Párszor eltûnt aztán hetekre és aztán mindig újból keres..

Én kapcsolatot szerettem volna vele, együtt tölteni az idôt, ahol nem baj ha kötôdök hozzá. Emiatt nem akartam tôle akkor inkább semmit..

Viszont kívánom és álmodozok meg fantáziálok róla.

Vagy keressek inkább mást aki iránt nincsenek ilyen erôs érzelmeim?

Ezt idegileg nem lehet bírni, kezd nagyon elszakadni a cérna..


2017. szept. 25. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkàbb keress mást.

Mert akibe szerelmes vagy többet úgy se akar majd tőled és Érzelmileg Lelkileg és Testileg Tönkre fogsz menni

23 N

2017. szept. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress mást. Amit az első ír, igaz. Tapasztalat.
2017. szept. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más aki viszont szeret téged, de érzelem mentesen tök idegennek oda adni magad az nagy hiba volna, önbecsapás is, és senki érzelmeivel nem játszunk! Akkor inkább ez legyen az a személy akit szeretsz, és kötődsz is hozzá ami valószínüleg mulandó de akkor is egy szép emlék marad. Tehát mondjuk mind amellett hogy megéled ezt, és nem sanyargatod magad, se nem játszadozol más érzelmeivel azaz nem menekülsz pót pasi ölébe, és szembenézel azzal hogy megtörténhet az hogy ejt de te ezalatt legalább túllépsz rajta, érzelmileg gazdagodsz azzal hogy fejlődsz, és még egy esélyt is adsz ennek a szerelemnek mert közben beléd is szerethet a pasi könnyen. 23/F
2017. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam már igy lánnyal hogy csak partnerként kezdtem aztán szerelem lett a vége!


https://www.youtube.com/watch?v=I9rVUQWSeP4 ;)


# 3-as voltam.

2017. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az a legnagyobb hiba ha azt várja egy nő és bízik benne , hogy majd beleszeretnek..amikor nem úgy indult
2017. szept. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!