Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jó vagyok az ágyban, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó vagyok az ágyban, az sokat számít egy nőnek? Szerelmes lehet belém emiatt?

Figyelt kérdés

Nem fogok hazudni,elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

Eddig két barátnőm volt,mikor az elsővel összejöttem,21 éves voltam és azt hazudtam neki,hogy már nem vagyok szűz,mert szégyeltem volna bevallani,aztán soha nem feküdtünk le egymással és szakítottunk. Mikor megismertem a második barátnőm,már nem voltam szűz,és sokszor lefeküdtem vele,szerinte nagyon jó voltam,viszont a szexen kívül nem töltöttem vele sok időt,mert fontosabb volt,hogy dolgozzak és igazából nem voltam valami figyelmes,nem vettem neki semmit,arra gondoltam mindig,hogy "elég,ha jól megdugom".Tudom,hogy csúnyán hangzik,de valamiért azt hittem,hogy a jó szextől már fülig szerelmes lesz belém.

Most 24 éves,szingli vagyok és azt szeretném megtudni,hogy mitől szeret belém egy nő?

Tehát a jó szex nem minden,de akkor mi kell még? Mikor fogja azt gondolni,hogy én vagyok az "igazi"?

Legyek figyelmes,mondjam neki,hogy szeretem,és akkor velem akar maradni?

Ezek szerint sokat számít a szex,de nem minden? Vagy hogy van ez?


Tehát,hiába dugok jól,ha minden más lapos?



2017. júl. 12. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jo kapcsolatnak kell egy szolid erzelmi alap, bizalom, oszinteseg, megertes, kolcsonos aldozat. Ha minde ez megvan es a szex is jo, akkor az nyero. Nekem peldaul szamottevo de nem donto. Jo szex miatt nem fogom felaldozni a boldogasgom
2017. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó szex nélkül nem tudnék elképelni egy kapcsolatot, önmagában viszont marha kevés lenne.
2017. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RoseTyler ***** válasza:
Te szerettél már nőt? Ha őszintén szereted és fontos neked, akkor nem ésszel fogod összeállítani a listát, hogy mit kell tenned érte, hanem belülről fog jönni az odafigyelés, a törődés, a kedveskedés stb. A jó szex meg fontos alapja egy párkapcsolatnak, de önmagában még édeskevés.
2017. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

engem jo szexszel biztos nem nyernel meg, mert a jo szexhez elobb szeretnem kell a partnerem. de nem tudnek beleszeretni olyanba, aki ilyen gyakorlati feladatnak nez egy kapcsolatot, amiben egy listat allit, es kipipalja a megtett dolgokat.. akkor fog beled szeretni a no, ha magadat adod, es te is szereted, es nem gondolod, hogy csupan szexszel magadhoz lancolod. a kisugarzasba lehet a leginkabb belezugni, az meg belulrol jon, ha te nem bizol magadban, nem talaltad meg onmagadban az erot, es a vonzerot, akkor ezen dolgozz.

18/L

2017. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, a jó szexhez kémia kell, ahhoz pedig

- kinézet, "valami megfog"

- mosoly

- ahogy beszélsz

- ahogyan artikulálsz

- ahogyan mozogsz

- ahogy öltözködsz

- amilyen alakod van

- ahogyan viccelődsz

- ahogyan mérgelődsz

- ahogyan vélekedsz dolgokról

- ami fontos neked

- ahogyan tudsz bókolni

- amennyire figyelmes vagy

- amilyen illatod van

... stb. stb.


Milyen az a jó szex? Jól csókolsz? Az, hogy sokáig reszelsz, változatos pózokban? Sokáig bírod? Jól nyalsz? – igen, ezek is fontosak. De mindezeket más is tudja.


Aki azonban te magad vagy, azt te tudod egyedül.

2017. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmi intelligenciáról hallottál már? Nem úgy tűnik. Egy normális nőnek persze kell a jó szex, de önmagában kevés...mentségedre nagyon fiatal vagy. Törődj a nő lelkével is...jó tanulást.
2017. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Belém szex után szoktak szerelemesek lenni általában ...
2017. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam, hogy előbb van a szerelem, aztán lesz szex, de biztosan meg lehet fordítani ezt a sorrendet, aztán ha mégsem jön a szerelem nem vesztettél sokat :))
2017. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nagyon elgondolkodtam azokon,amiket írtatok,és azt hiszem,hogy igazatok lehet abban,ami az érzelmi részét illeti.


Szerintem nagyon erős a külső vonzerőm,mivel férfias a testalkatom,ezen felül jó humorú és kedves vagyok,bár nem vagyok mindig határozott.

Ami a szexet illeti,sokáig bírom elélvezés nélkül és van egy saját pózom,amivel levettem a lábáról az exemet.


Viszont,ha minden meg van a leírtakból,akkor teljesen behálózhatok egy nőt?

2017. júl. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!