Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ilyen szexuális kapcsolatot létesíteni 13-15 éves kortól kezdve?

Figyelt kérdés

Lányokra gondolok most inkább például.

Szerintem ez túl korai ilyen fiatal korban egymással közösülni.

Majd amikor el érik a nagykorúvá válást akkor majd lehet.

Lehet beszélgetni róla de nem kell azonban azonnal gyakorlatban is végre hajtani lesz arra idő bőven.


2017. szept. 25. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pedig ilyen világot élünk ahol már a 14 évesek között nem ritka a szex, de régen sem volt máshogy, akkor is szexeltek már a fiatalok sőt 18 évesen már gyerek is volt :)

N

2017. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát a 13 tényleg korai a 14 hááát igazából én is azt vallom de az igazat meg valva én is annyi voltam amikor meg volt az első aktus. Xd DE az viszont mentségemre szóljon hogy azalatt az elmúlt 4 év alatt senki mással nem feküdtem le csakna páromal akinel vette a szűzeségem és még mindig együtt vagyunk! :)



19/L

2017. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem
2017. szept. 25. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen,ez a mai világ.. bár eszembe jut egy lány ,akinek már 12 évesen több abortusza is volt ... és a végén már annyi abortuszon esett át ,18 éves koráig ,hogy az első szülött gyermekével való terhességet nem szakíthatták meg.. és ez sem épp napjainkban volt,hanem kb 9 éve

. Szóval nem épp új keletű,hogy ilyen fiatalon már vígan szexelgetnek..

2017. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem hát őszintén ez nem semmi ami vele történt.
2017. szept. 25. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Korabbi idokben, tortenelmi, ilyenkoru lanyok csaladanyak voltak, haztartast vezettek. Ma mar keptelenek lennenek ra, s igy a gyereknevelesre is. De szopni, dugni megy rendesen. Valahol igazad van. De a biologiai vagy erosebb a tudasnal, logikanal, felelossegtudatnal.
2017. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
14 évesen már abszolut jó ha vki szexel. Szerintem már kell is ilyen korban. A másik meg, hogy ha rendesen akar fejlődni mentálisan jobb ha már túl van rajta 14 évesen
2017. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Lehet mindenféle erkölcsi dolgokat felhozni, de ez biológia. 14 évesen az emberek nagy része már ivarérett, és a fajfenntartás az egyik legerősebb ösztönünk. Régen is dugtak ennyi idősen, most is dugnak. Deal with it.
2017. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem korai. Egy részről gyerek még. Más részről pedig tini. Aztán ugye a teste már kialakult ezekhez a dolgokhoz..

Na most szerintem az ember ne 13-14 evésen kezdje, legalább várjon 16-ig.

Most gondolj bele, hogy ha adott 14 éves lány (ált sulit épp elvégezte) véletlenül teherbe esik, mi lesz a gyerekkel? Anyuci felneveli? Vagy elmegy elkapartatni? Hiába fejlett az orvostudomány, ez akkor is veszélyes beavatkozás a későbbi fogantatásra nézve.

2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az az átlag aki 13-15 éves kora közt szexel általában a kevésbé értelmes réteghez tartozik. Én jelenleg egyetemista vagyok, de pl a gimis osztályból nagyjából meg is lehetne osztani a lányokat aszerint, hogy ki az aki már kiskamaszként aktív nemi életet élt. Namost ezen lányok nagyzöme most műkörmös, eladó, ilyesmi szakmát tanul, és erős közepes tanuló volt, sosem foglalkoztatta a továbbtanulás. Félreértés ne essen, velük sincs semmi baj szerintem egy pillanatig sem. Csupán általában az ilyen kaliberű lányok lányok szoktak korán kezdeni minden. Saját baráti körömben például az az 5-10 lány akikkelnagyon jóban vagyok, 18-20 között vesztették el a szüzességüket, sőt van oylan aki még nem. :) Attól függ milyen rétegben keresed. Ismét magamból indulok ki, de engem nem is érdekelt sosem, hogy legyen barátom, így csak 17 évesen lett valakim, akivel amai napig együtt vagyok.

19/L

2017. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!