Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4éve vagyunk együtt a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk együtt a párommal, ő 21l én 25f. Az utóbbi időben nagyon ritkán fekszünk le egymással, többi lent. Valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Az elején minden franko volt, naponta többször, heti rendszerességgel élveztük egymás társaságát az ágyban, ám az utóbbi 1-1,5 évben a fent emített napi\heti együttlétek lassan de biztosan kikoptak a kapcsoltunkból, míg mára már ott tartunk, hogy 2 hetente 1 ?talán? De ez a talán olyan félkövérrel kiemelt csupa nagybetűs 2x aláhúzott talán. Nem tudom mitévő legyek, nem vagyok kiégett 50éves akinek ez elég lenne, páromat szeretem, de így... Adjatok tanácsot, tippet, ötletet mit tegyen ilyenkor az ember. Valaki hasonló problémával?

2017. szept. 25. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet már nem kíván vagy nem meri el mondani vagy van más a dologban és nem meri el mondani de ha már nem kíván akkor el mondhatná neked mert valaki alig várja hogy este össze bújjanak .
2017. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kevés az info, de vegyél valami jelmezt valami játékszert és dobd fel vele az egyik estét.
2017. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Meguntátok egymást. Gyermekvállalás, családalapítás nélkül kb ennyi időt bír egy kapcsolat. Lehet még szenvedtek egy-két évet, de hamarosan szakítani fogtok.
2017. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pl hazajön leül tv elé gép elé vigyél neki egy sört, menj zuhanyozz le vegyél fel szexi rendör ruhát és egy bilinccsel a kezedben menj elé, hogy azthiszem valakit meg kel büntetni stb. 1-1 ilyen akció meghozza a kedvet. Ha minden este unottan fáradtan fekszetek le az ágyba a kopott ezer éves pizsamában, nyilván elöbb utóbb unalmassá válik a buli. 2 es voltam és ez egyébként saját tapasztalat
2017. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 és 4-es olvasd el a kérdést mégegyszer. Ő21L ÉN25F. De ha komolyan gondolod veszem a rendőrruhát meg a bilinvset a söröző barátnnek ;)
2017. szept. 25. 17:26
 6/20 anonim ***** válasza:
dobjátok fel valamivel a szexuális életeteket. vibrátor, vagy kikötözős szex, beöltözés, vagy valami extrém. beszéljétek meg, ki mire nyitott
2017. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kevés informáciot osztottam meg veletek, vibrátorunk van, illetve volt amíg ujdonság volt kb 2hétig, most mivel már elvesztette a varázsát ott porosodik valahol a ruhásszekrény aljában.
2017. szept. 25. 17:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ráuntatok egymásra szexuálisan.

Megis mit vártál?

10 kapcsolatból 9-ben ez max 2 év után bekövetkezik. Csak a mérték a változó. Akkor lehet kitolni ezt az időt ha nem éltek egyutt, vagy egyébként akadályai vannak az állandó egyuttletnek (távolság, kényszerű titkolózás, stb). A bilincs meg a szexi bugyik ilyenkor kb mint halottnak a csók..

2017. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megkérdezted tőle, hogy miért van így?! - ugyanis mindennek oka van. Az hogy frankó volt mindketten így gondoltátok vagy csak te? 21 éves nőtől nem normális ez a 2 hetente talán 1 alkalom. Mivel nem ismerlek titeket így sokminden felmerülhet.

-Fáradt munka vagy suli miatt...

-Fogamzásgátlót szed és lenyomja a libidóját.

-Máshol kapja meg amit te adtál régen

-Megunt mint embert vagy megunt az ágyban

Nagyjából ezek jutnak eszembe, kommunikáció nélkül el fogjátok veszíteni egymást.

Mi is 4 éve vagyunk együtt, ugyan ilyen korral.-ezért is írtam.

2017. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Esetleg:


1. Beszélj erről a pároddal,kérdezz rá és próbáljátok értelmes ember módjára megvitatni. A kommunikáció csodákra képes.


2. Törekedjetek a megoldásra. HA tényleg együtt akartok lenni,akkor akár kompromisszummal oldjátok meg a dolgot.


3. Egy vibrátor nem valami nagy újítás... Kezdjetek bele több dologba:

-szerepjáték (pl tanár-diák,prosti-vevő stb stb van millió fajta)

-merészebb kiegészítők (dildo,bilincs vagy szexi fehérnemű/ruhadarab)

-alá-fölé rendelt viszony megtapasztalása

-romantikázás (pl kádban rózsaszírmok vagy gyertyafény)

-vad szex (letámadás,szenvedély akár szexfilm hatására)

-szexuális játékok,kihívások

-tanuljátok együtt meg az összes Káma-Szútra technikát (ott nem csak szex van,hanem romantika és a test szeretete is)


Ezeket tudtam javasolni. Esetleg újra bolondítsd magadba. A nők szexualitását a férfi udvarlása tartja a legfrissebben. Éreztesd vele,hogy mennyire szép és hogy mennyire akarod őt. Bókok,finomkodás,kacérkodás,flört. Minden kis finomság amitől a "régi asszony" újra frissen illatozó hölgy lesz. Hajrá!

2017. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!