Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok ha ti kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha ti kapcsolatot szeretnétek a másik fél meg csak szexet?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #érzelem #egészségügyi szex
2017. szept. 25. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, aki tőlem csak szexet akar, attól én nem akarok kapcsolatot.
2017. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól leírta az első.
2017. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak szex és más semmi!
2017. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ez nem volt egyértelmű az elején és én már többet kezdtem érezni iránta..de abban nem bízom, hogy belém szeret ezért nem tudom, hogy így belemenjek-e a csak szexbe..
2017. szept. 25. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megadná neked azt, amire vágysz? Nem.

Akkor te se add meg neki azt, amire vágyik.

2017. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én biztos próbálkoznék még a helyedben, de könnyen lehet, hogy ez butaság.


Ha belemész a szexbe, sz@rul fogod érezni magad tőle. Ne menj bele, de attól még próbálkozhatsz olyan programokkal pl. amit a párok csinálnak, vagy olyan beszélgetésekkel, amik közelebb hoznak titeket. Talán még lehet belőle valami...

2017. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ez jó válasz. Emiatt nem mentem eddig bele, de hozzá nagyon erősen vonzódok..van olyan az életemben aki akarna velem kapcsolatot, de iránta meg nem érzem ezt ilyen szinten..
2017. szept. 25. 22:17
 8/10 A kérdező kommentje:

6osra

Ok , de ezaz, hogy akkor magyarul kockáztatok, hogy lesz belőle valami és reménykedek abban ami nem úgy tűnik most, hogy neki célja velem..

2017. szept. 25. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lefeküdnék vele és próbálnám észben tartani, hogy ő nem akar mást tőlem. Pár alkalom után dobbantanék és elkezdenék randizni látványosan valakivel. Ha ettől nem gondolja meg magát akkor semmitől, így biztos lehetnék benne, hogy bár megpróbáltam de ő tényleg csak annyit akart amit mondott.
2017. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Klasszikus kiindulópontja minden asszimetrikus kapcsolatnak:


Az egyik (tipikusan a ferfi) elmondja, hogy nem akar tobbet, a másik (általában a nő) reménykedik, hogy a jo szex és az (egyoldalúan vállalt) hűség miatt majdcsak idővel viszontszereti a ferfi. Aztán ahogy telik az idő, a nő egyre több es több megaláztatást visel el a nagy cél (ti. a beteljesült kölcsönös szerelem) érdekében, es nem veszi észre, hogy a ferfi pont ezek miatt veszi egyre inkabb eszköz-szàmba, és nem nő-számba.


Vagyis vagy fogadd el, hogy nem lesz több, csak szex, vagy ha ez nem megy, szakíts. Vagy egyik se, és szenvedj!:) ezek a lehetőségeid.

2017. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!