Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok valakibe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe de nem akar kapcsolatot, legalabbis komolyat nem. El lehet ot felejteni egy masik pasival? Felejteni akarok😥 22L

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 21:19
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ne másik pasival akard felejteni a dolgokat. Magadban tisztázd le az egészet, éld meg, értsd meg, nyugodj bele, és hagyd hátra. Az után kész lehetsz egy férfira.

De ha ezt nem is akarod végig csinálni, akkor gondolj arra, hogy ha másikpasivalvagy, akkor is ő jár majd az eszedben. Így ez nem segít.

L

2017. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez már egy kicsit ügyesebb kamu. Csak azt felejtetted el, hogy ha 22 éves vagy, akkor ne a Tini kategóriába írj.
2017. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.ment a zold koszi

2. akkor is ide irok ha neked nem tetszik mert itt elobb kapok valaszt

2017. aug. 28. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Igen, de csak velem :)

18f

2017. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es egybol gondoltam:DDD
2017. aug. 28. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Ezen segíthetünk, egy kellemes vacsora, ital, chill hangulat, utána egy séta egy látványos kilátóban, csodálni a tájat, kibeszélni és átértékelni az életet, erőt gyűjteni. A többi már csak spontán következik... :)
2017. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem olyannal kell lenned, akitől hatalmas adag szeretet kaphatsz. Aki szeret, kíván, az nem szexkapcsolatot akar veled! Oylan barát, barátnő társaságát keresd, akivel annyira bizalmas viszonyban vagy hogy szeretetel meg tudod ölelni. És csak ölelni sokáig! A szeretet a legjobb gyógyszer szinte mindenre!
2018. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!