Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportolók, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportolók, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kb 7 éve kézilabdázom versenyszerüen, és alig bírom ki edzések/versenyek elött azt, hogy ne dugjak egy jót. Barátnöm egy ideje nincs, ezért jóformán tornászlányokat szoktam döngetni hétvégén. Ti hogyan birjatok ki? Vagz esetleg csak kiveritek meccs elött? Volt már, hogy annyira kanos voltam, hogy a pályán a gondolatától is felállt picit.

2017. szept. 26. 06:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
mindketten kézilabdázunk és általában meccsek előtt szexelünk egy hatalmasat, mert meccs után már nagyon nincs erőnk hozzá, de van így is olyan h alig várom h hazaérjek és letámadjam :D
2017. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én hobby- sportolóként szinte mindig meccs, vagy edzés után pár órával vagyok szexuális...
2017. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na, és verseny szopást is tudnak ezek a tornászlányok? :)


Pár történet azért szívesen fogadnák!

2017. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tévedés, hogy a szex elveszi az erőt. Pont, hogy feldobja az ember erőnlétét. Egy jó szeretkezés után úgy érzi, egy hegyet arrébb tudna tolni.
2017. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!