Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a csajok, akik arról fantáziálnak, hogy milyen lehet lefeküdni egy lánnyal, attól még heterónak gondolják magukat?

Figyelt kérdés
Szerintem aki erről fantáziál, az biszex, nem heteró, még akkor sem, ha a párkapcsolatot pasival tud elképzelni.

2017. szept. 26. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Tehát egy ember ha elképzeli hogy embert öl és élvezi, akkor az már egy pszichopata állat? Csak képzelet, fantázia...

Elképzelem hogy megdugok egy lovat, akkor a te szemedben én már a lovakra izgulok fel, és nem vagyok heteró?

Ennyit erről.

2017. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem biszex
2017. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor mondjuk ezt azokra, akik tényleg ki akarják próbálni, de ettől még heterónak vallják magukat.


Hát ha nem fog el az undor, miközben arra gondolsz hogy ölsz, meg arra recskázol, hogy megdugsz egy lovat, akkor egy picit sztem el lehet gondolkodni :D

2017. szept. 26. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Fantázia és a valóság egész más. Ilyen szex sztorikban tök népszerűek a családiak, de mégsem csinálja senki. A tabu dolog tud izgató lenni.
2017. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
már fantáziálni is tilos? :o 21/K
2017. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer mérges voltam és arra gondoltam,hogy kinyírom a körülöttem lévőket csakmert indulat volt bennem-akkor "élveztem"volna az indulat hevében. Ezek szerint én gyilkos vagyok?
2017. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt asszem racionalizálásnak hívják: a heteroszexualitás a normális, tehát aki normális akar lenni, az "csak fantáziál róla".


Másik hasonló ilyen, amikor fölteszi valaki a nagy kérdést itt, miszerint ő vonzódik (példának okáért) a pisilős szexhez és hogy ez normális-e?

És kapja az olyan válaszokat, hogy "teljesen normális, én is csinálom".

Holott ugye... ez praktice annyit jelent, hogy mindkettejüknek (a kérdezőnek és a válaszolónak is) ugyanaz a "defektje" van.

2017. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6os, a hasonlatod nem állja meg a helyét.

Ha egy csaj fel van izgulva és arra élvez el hogy egy másik csajra gondol, és ez néhányszor előfordul, az oké.

De ha egy csaj mondjuk unatkozik és arról fantáziál hogy lefekszik egy csajjal, és erre felizgul, és a valóságban is nagyon ki akarja próbálni, akkor sztem el lehet gondolkodni h tutira heteró-e az illető.

2017. szept. 26. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
meert kínosnak érzi bevallani
2017. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rolsu ***** válasza:
100%
Szerintem csak kíváncsiság, ha valós szituáció lenne, lehet volna aki meghátrálna vagy utána mondaná h többször nem. Ne vonjunk le következtetéseket, amíg nem volt fizikális akció. 20/F/Bi
2017. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!