Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokkal is van néha, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is van néha, hogy amiről állandóan fantáziálnak, az a valóságban nem tetszik? (bdsm)

Figyelt kérdés

Hosszú idő után végre találtam egy barátnőt aki igazi Domina az ágyban.. meg a hétköznapokban is..

Elmondtam neki a fantáziáimat és simán belement

A gond csak az h igazából sokszor úgy vagyok vele h hiába vált valóra a fantáziám visszacsinálnám az egészet..

A szex csak és kizárólag róla szól naponta kényeztetem, masszázs stb amit kapok az hetente egyszer kielégít kézzel ha elégedett velem... ami eleinte izgalmas volt de néha annyira frusztrált az ember és legszívesebben hagynám a francba az egészet.. ilyenkor különféle büntetéseket helyez kilátásba amiket be is vált

Én csinálok minden házimunkát, főzök neki minden kérését teljesítem, még a baráti társaság előtt is, akiknek persze feltűnt a dolog..

Az a baj h semmi pénzért nem mondanék le róla de néha úgy érzem h túl sok ez nekem és ami a fantáziában izgató az a valóságban frusztrál és szörnyen lefáraszt. Eleinte még lehetett vele erről beszélni de egy ideje közli h nem tűri a siránkozásaimat és megbüntet (pl. nem élvezhetek el hetekig de van h pálcával elfenekel stb)

Azt mondja h ne akarjam én őt irányítani ha egyszer ő a Domina és döntsem el, vagy abbahagyjuk ezt az egészet vagy az ő szabályai szerint játszunk. Persze teljesen abbahagyni semmi pénzért nem akarnám...


Velem van a baj vajon? Vagy ez egy általános dolog?


2017. febr. 19. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a baj: Hagyd ott!

Akármennyire is kívánod esetenként, hogy ő uralkodjon, ez így nem állapot! Bele fogsz rokkanni.

2017. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haver, erre nem kell ennyire ráfeszülni. Ki akartál egy új dolgot próbálni, sikerült is kipróbálnod. Ez eleinte tetszett, amikor még új volt, de idővel rájöttél, hogy nem ez a te világod. Ezzel semmi gond nincs, úgy kell felfogni, hogy szereztél ilyen irányú tapasztalatokat is. De most már épp ideje tovább lépni. Hagyd a csajt, te pedig keress egy nem bdsm-témájú kapcsolatot.
2017. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!