Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Láttatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Láttatok már olyan férfit, aki képes volt az autofellatiora (önszopás)?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit szóltatok hozzá?

Kiábrándító vagy izgató volt?

Egyáltalán hallottatok már ennek a létezéséről?



2017. okt. 1. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Láttam már így férfit, annyira nem jött be
2017. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
szerintem akár izgató is lehet egy ilyen látvány, hallottam már róla, de még nem láttam.
2017. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A károgó hozzászólásokat megelőzendő, hetero a téma, önkielégítés kategóriában. Én elég hajlékony vagyok és néha szoktam így játszani magammal, nincs túl nagy farkam, de körbe tudom nyalni a makkomat és már ez is annyival nagyobb élményt nyújt, mint egy sima kiverés, hogy mindig hatalmasakat élvezek tőle. Egyedül az bizonytalanít el, hogy vajon ezt egy nőnek elmesélhetem-e anélkül, hogy attól a pillanattól fogva őrültnek, furának, kiábrándítónak tartson.
2017. okt. 1. 20:57
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
én férfi vagyok, de mindenki ezt csinálná, ha tudná, a csajok is
2017. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztató. :D
2017. okt. 1. 21:05
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
próbáltam, de nem megy sajnos
2017. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Elképzeltem, ahogy "gerinctelen puhatestűként" pipázod magad, nyalod a makkod körül és benyit anyád, majd rácsap a fenekedre, hogy ügyi vagy. :DDDDDDDDDD
2017. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
busi vagy mert fast soptal, es az nem mentesit hogy a sajatod volt.
2017. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ne mondd el,ha lesz végre csajod,ne ijeszd el.
2017. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as te meg verni szoktad, vagy az szerinted, nem bu@is? te is úgy gondolod mint a torrente filmbe?
2017. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!