Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Voltatok már ugy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már ugy hogy fájt az együttlét a partneretekkel mert neki tul nagy volt a pénisze? Barátnőmnek néha fáj velem 19cm hosszu és 5 cm vastag

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tied 19 az enyém egy hiján 20. És igen velem is megesik néha hogy fáj neki nincs is ebben semmi meglepő.
2017. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak rossz érzés mert nem tudok vele mit kezdeni de szerencsére néha ha vadabba csináljuk csak akkor :D
2017. okt. 3. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
nyugodj meg kérdező, nem fog elhagyni, mert inkább kibírja a fájdalmat minthogy egy kisf...úval legyen.
2017. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ő nem olyan :D jó azt monjdja job a nagyobbal de nem érdekli :)
2017. okt. 3. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt már nekem is ilyen.
2017. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a nagy tud fájdalmat okozni. Ovatosan kell vele bánni.
2017. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor adok hálát az Istennek, hogy nem ló az apám.
2017. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha leírom neked, hogy volt olyan, hogy egy nálad kisebb méretű pénisszel rendelkező férfivel, nekem fájt a szex, attól a barátnődnek jobb lesz veled szexelni?


Nem értem a kérdésed!


Az én, vagy bárki más válasza, miben fog neked segíteni?

2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Most te dicsekszel a méreteddel? Van, aki kenterbe ver, csak, hogy nyugodj le. A kérdéshez: anatómia, kevés nőnek van 12 cm-nél hosszabb hüvelye. Sokuknak a méreted sok. Nekem pl. 16 centissel sikerült méhszájat repeszteni, mivel vadul alkalmazta, hiába szóltam. De pl. 21 centissel sokáig voltam, mert figyelt rám is. Akkor mi a sok, mi a kevés?
2017. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen volt

Nem egy párkapcsolatom ment tönkre a túl hosszú túl vastag pénisz miatt.

23 n

2017. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!