Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A nagyon eres farokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A nagyon eres farokkal jobb a szex?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben a farkamon az erek egyre erőteljesebbek álló állapotban. Azt hittem ez baj de a doki is megnyugtatott h semmi baj. Azóta 2 csajom is volt és azóta rendre kielégítettem őket. Az előtt ez soha nem ment. Ez lehet az oka?

2017. okt. 3. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eres egy kicsit de semmi összefüggés nincs a nyújtott élvezettel kapcsolatban
2017. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem nagyon eres.
2017. okt. 3. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A jó erekció jele,pénisznöveléstől is eresebb lesz.Az erek is vastagítják,lehet attól. F
2017. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is meglehetősen eres és nagyon is élvezi vele a dolgokat a barátnőm, de nem hiszem, hogy az ereknek bármi köze lenne hozzá. Azt tudom, hogy látványra nagyon is bejön neki, mert mondja sokszor, hogy milyen szép eres, de ezen kívül gyakorlatban nem hiszem, hogy van haszna.
2017. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

ahhhw en imadom az eres faszt nagyon

18L

2017. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5, Jaj Pistike! Ne játszd már magad
2017. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!