Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a ti barátotok ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a ti barátotok ezt kérné mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 23 éves pasi vagyok aki szereti análisan is izgatni magát, és szeretném átélni ezt nem csak egyedül. Szóval szoktam magamat újjazni, és van egy mini vibrátorom is ami úgy két újjnyi vastag lehet. Előtte azért sikosítót mindig szoktam használni, egy újjam igaz enélkül is befér gond nélkül csak így még sem annyira kellemes. Amig nem volt régebben vibrátorom addig elég sok dolgot kipróbáltam. Tehát most már van, és emellett még az egyik újjam is befér, meg + még egy újjhegy. Szeretném kipróbálni felcsatolóssal is ami egyenlőre még csak tetvbeb van mert nem tudom hogy milyen antrocitás érne ezért? Viszont szeretném magamat ezáltal nővel megdugatni oda-vissza alapon. Lányok ha a ti barátotok ezt kérné mit szólnátok hozzá?

23/F



2017. okt. 4. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez a nok tobbseget taszitja, szal nincs konnyu dolgod. En fiu vagyok, de ha lany lennek es a pasim ezt kerne, hat nekem is felszaladna a szemoldokom. :D
2017. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben benne vagyok és mindent el szoktam követni, hogy kiéljem/kiéljük egymás vágyait, de ez, nekem már sok lenne.


Nem tudnék rá többé hetero férfiként tekinteni, ha ezt kérné tőlem, hogy felcsatolhatóssal elégítsem ki őt.

2017. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én sem tudnék többé ugyanúgy tekinteni a páromra, ha ilyet kérne. Ez túl sok.

20L

2017. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig bíztam benne mert a szexshopban láttam egy ilyen mosolygós párt akik előttem vettek felcsatolósat. Van egyébként egy kis enyhe bi hajlamom igen, de egy pasitól elhánynám viszont magamat!
2017. okt. 4. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én egy eléggé bevállalós nő vagyok de ezt nem. A férfi az ágyban is legyen férfi. Azzal, hogy meg akarja dugatni magát, számomra veszít a férfiasságából
2017. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az érzés jó, és nem a tudat ezért is max csak nőnek engedném! Ja, és egy domina biztosan örömmel vállalna. Okéznék neki is meglepit amikor már nekem is jól felhúzná az agyamat, úgy biztosan lenne szerep csere is!
2017. okt. 4. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dominánál sose lenne szerepcsere akárhogy erősködsz...

Egyébként az én barátnőm megőrül érte, hogy análisan izgasson...

Szóval van ilyen is, netes beszélgetések alapján nem is kevés

2017. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Inkább keress magadnak egy pasit, ha ilyen vágyaid vannak.
2017. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
100% hogy hetero vagy? nem úgy tűnik!
2017. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
kizárt, azt hittem egy férfivel vagyok együtt, nem egy utolsó bVzival
2017. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!