Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek mi jelenti a kielégü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mi jelenti a kielégülést, a szex végét?

Figyelt kérdés

A nők többször elélveznek, és nem annyira intenzív, mint a férfiaké. A férfinak általában az jelenti a szex végét, ha elélvez. Egy nő mikor elégül ki így teljesen, hogy már nem menne tovább? Egyetlen orgazmustól biztos nem, mert egy szex alatt több is elő szokott fordulni. Akkor mi jelenti a végét?

Csak szimplán az unalom, vagy lelki elégedettség jelenti a végét, nem fizikai, mint a férfiaknál, akik elélvezés után lelankadnak?



2017. okt. 4. 16:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy a férfi még dugná a nőt, de a nő már teljesen kielégült?
2017. okt. 4. 17:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem még sosem fordult elő többszöri orgazmus.

Így nekem már az is szenzáció, ha egyszer élvezek.

A szex számomra akkor ér véget, ha a partnerem is kielégült.

2017. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Tehát gyakorlatilag befejezitek a szexet, amikor te még nem elégültél ki teljesen. Bár nem tudom, van-e a nőknél egyáltalán olyan pont, amikor már nem lennének képesek tovább szexelni. Végül is ezért tettem fel a kérdést.
2017. okt. 4. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ez egyénenként, sőt még egyénen belül is változó lehet.


Ha teszem azt, nekem csak az örömszerzés a célom, pl. egy orális kényeztetésnél, akkor nyilván, mikor kielégül a párom, akkor, az, jelenti a szex végét.


Ha kölcsönös örömszerzés a lényeg, akkor, akkor van vége, amikor mindketten kielégültünk.


Vannak alkalmak, amikor csak belefeledkezünk egymásba és élvezzük az aktust, ilyenkor van az, hogy képes vagyok többszöri orgazmusra. Több csiklóira, és hüvelyire is egyaránt. Vagy épp, mammaorgazmusra. A melleim roppant érzékenyek, általuk is képes vagyok elélvezni.


Vannak alkalmak, amikor már az előjáték során elmegyek, mivel nagyon fel vagyok már tüzelve és akkor már az aktus elején képes vagyok hüvelyi orgazmusra és olyan intenzíven, hogy olyankor minden további érintés, olyan, mintha áramütés érne, ilyenkor, kell egy kis pihi, vagy addig csak cirógatom a párom...


De, a legélvezetesebbek, azok az együttlétek, amikor egyszerre élvezünk el.


Tehát, számomra akkor van vége egy jó szeretkezésnek, mikor közösen, testileg-lelkileg kielégültünk. :)

2017. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Ezt nekem férfiként elég nehéz elképzelni, a nők helyzetébe gondolni magam, hogy ennyire homályos, mikor elégül ki teljesen valaki. Nálam fix a dolog: amikor az az 1 orgazmus megtörténik, akkor vége.
2017. okt. 4. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:

"A nők többször elélveznek, és nem annyira intenzív, mint a férfiaké."


Az utóbbit miből gondolod?

2017. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a nőknek kevésbé intenzív az orgazmusuk? Én fordítva gondolom. Nekem olyan intenzív orgazmusom van, hogy egyetlen egy is elég. Kielégülök. Persze, ha a partneremnek kedve van, szívesen szexelek még, de nekem egy is elég. N/34
2017. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RoseTyler ***** válasza:

Én egy orgazmusra vagyok kalibrálva és az igencsak intenzív (mozdulni sincs kedvem utána). Majd beledöglök, ha még egyet ki kell szenvedni magamból egy aktus alatt. Néha valahogy mégis sikerült, de az már jól nem esett.

Nem tudom, honnan veszed ezt a nem annyira intenzív dolgot... Lehet, hogy vannak nők, akiknél így van, de ennyiből nem érdemes mindenkire általánosítani.

Úgyhogy a szexnek nálunk akkor van vége, ha mindketten kielégültünk. 33N

2017. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint ahány nő, annyiféle p!na. :)
2017. okt. 4. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy orgazmus, mert az olyan intenzív, hogy teljesen kielégít.
2017. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!