Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben nagy bűn lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nagy bűn lenne más ágyában keresni a kielégülést?

Figyelt kérdés

Három hónapja egyáltalán nem szexeltünk, az ezt megelőző 5 hónapban is összesen háromszor. Nekem ez kevés. Nagyon nagyon kevés. Próbáltam erről beszélni a barátomnak, de minden javaslat elől teljesen elzárkózik, egyszerüen nem igényli a szexet. Minden tőlem tellhetőt bevetettem,(szexi fehérnemű, meglepi reggeli orál, közös zuhany, szexi képek, smsek, videók, meztelenül nyitottam neki ajtót, stb) megpróbáltam elcsábítani, de nem ment. Nagyon fájt a folyamatos elutasítás, napi szinten, majdnem fél évig, úgyhogy most már inkább nem is próbálkozom.


Ezen kívül rendben van a kapcsolatunk, ezt viszont-egyenlőre- nem sikerül megoldani, nem hajlandó erről beszélni, csak azt hajtogatja hogy miért nem vagyok képes elfogadni hogy nincs kedve, ő is elfogadja, ha nekem nincs (halkan megjegyezném, hogy erre a kapcsolatunk három éve alatt egyszer sem volt példa)


Szakítani nem akarok vele, szeretem. Viszont kezdek elég frusztrált és csalódott lenni emiatt. Plusz az önbizalmamnak sem tett jót a folyamatos visszautasítás. Így sajnos felmerült bennem, hogy megcsalom. Aminek már csak a gondolatától is rosszul vagyok egyenlőre, de attól tartok hogy előbb utóbb elcsábulok.


20/l



2015. okt. 30. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni.Eleinte nehéz,de utána elmúlik a hiánya,amint egy másik pasi rendesen kielégít.
2015. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mond el neki h neked márpedig szükséged van a szexre és akárhogyis szereted de meg keresed másnál a kielégülést ha ő nem képes megtáltosodni...valahogy derítsétek ki mi az oka ilketve akár tetszik neki akár nem,emberelje meg magát mert elfog borulni az agyad a vágyaidtól és úgy csalod meg ahogy a leg ocsmányabb módon csak lehet...és emiatt nemis hibáztatnálak sem én sem más sztem...
2015. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

nem!

ha nem hajlandó megbeszélni a dolgot akkor mond meg neki, hogy vagy változnak a dolgok, vagy vége a kapcsolatnak...a megcsalás soha nem jó választás...


22F

2015. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen pasik hová rakták a tökeiket? :O


Hihetetlen hogy ennyi idős srácoknak nem a szexen jár minden második percben az esze...

2015. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolathoz mit szólna? Egy fokkal jobb, mint a megcsalás.
2015. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal férfiak libidója rendszerint nem csökken látványosan ilyen rövid idő alatt. Ha mégis ilyen jeleket tapasztalsz, akkor annak vélhetően nyomós oka lehet.

Ilyenek lehetnek pl.:

-Félrelép

-Másba szeretett bele

-Nem vonzódik hozzád

-Kényelmesebb neki, ha önkielégít


Ezek a leggyakoribb okok, nagy ritkán előfordulhat más is.


Tipp lehet még a nagy stressz is, bár ennyire talán nem rontja le a gyakoriságot.

Mindenképpen vedd rá az őszinte beszélgetésre, akár úgy is, hogy kilátásba helyezed az itt közzétett terved.

2015. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Minden morális alapod megvan rá, hogy félrelépj. Attól, hogy együtt jársz valakivel, még nem mondtál le a szexuális önrendelkezésedről!
2015. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Felhoztad neki ezt a temat mar? Vagy a tudta nelkul csalnad ot meg? Esetleg nyitott kapcsolatban nem lenne benne?

Bar ez hosszutavon nem mukodhet.

2015. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha szakítasz vele és úgy keresgélsz tovább
2015. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
kommunikáció
2015. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!