Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál sex óta szúró érzés van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál sex óta szúró érzés van a végbélnyílásomban állandóan, csíp. Aranyér lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
2 napja van ez, ha nagy dolgot végzek kicsit véres a papír is.

2017. okt. 5. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Végbél repedés.
2017. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
véletlen volt
2017. okt. 5. 21:48
 3/11 anonim válasza:
100%

Kettes válaszoló. Neked nem mindegy ez? Úgy írja, ahogy akarja, ne ebbe köss, hanem a nyakadba, majd fel a fára. Gyökér.


A kérdésre válaszolván, szerintem kezdetleges aranyér, nekem is volt már, hasonló tünetekkel, szerencsére pár napon belül elmúlt.

2017. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam és átjavította, aztán nem vettem észre. köszönöm a választ, remélem nekem is elmúlik, még sosem volt ilyen
2017. okt. 5. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Legközelebb jobban melegítsetek be, vagy a párod ne vaduljon annyira..

Rendbe fogsz jönni.

2017. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Az aranyérnek egyéb tünete is van. Kis berepedés lehet. Legközelebb több síkosító, alaposabb tágítás..
2017. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tipikus aranyér tünet. Csip, vérzik, viszket. Vegyél rá gyógyszertárban aranyérkenöcsöt, és kenegesd. És nagyon vigyázz ezután, mert kiújulhat.
2017. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Látni kellene.Nekem volt többször aranyerem ,műtöttek is vele,de nem ilyen tünetei voltak az viszont lehet,hogy az anál szex hozta ki .Mindenképpen menj orvoshoz,ha pár napon belül nem múli el.A másik tanácsom (és kérdés is),hogy mennyire kemény a székleted,mert ,ha ilyen figyelj oda ,hogy lazítsad a székletet,hogy ezzel is kíméld a nyílást.És fokozottan figyelj a higiéniára,minden wc-zés után tisztítsd !
2017. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
vérezni már nem vérzik, de a puklit éreztem ott fürdés közben. hát elég kemény a székletem sajnos mindig, ezen nem nagyon tudok változtatni régóta :/
2017. okt. 6. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Kenegesd körömvirág krémel kívűl belűl s néha egy egy langyos olajos beöntés sem árt.
2017. okt. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!