Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan fiúval akinek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

A mai világban alap a jogosítvány és a menő kocsi a csajozáshoz.

De kényelmi szempontokból is a lányok nem szeretnek gyalogolni cikinek is tartják a gyalogolást.

Van olyan lány aki még a wc-re is kocsival vitteti magát.



2017. okt. 6. 08:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vitetem magamat kocsival mindenhova, és nem is lényeg hogy legyen jogsija. Nekem van jogsim az bőven elég :D
2017. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Van olyan lány aki még a wc-re is kocsival viteti magát..

Nah az ilyenekkel nem kell foglalkozni!!!!!!

2017. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Ne álltalánosíts jó?


Én barátomnak sincs jogsia. Még is a pasim én pl imádok vonatozgatni jó mondjuk 15 perces vonatutakról van szó nem 1 órásról xd persze szép és jó ha van kocsi de ha nincs keret akkor ez van xd nekem az nem nyomó ok. Meg én szeretek túrázni xd a városba is rengeteget csavargok és fényképezek! :3


19/L

2017. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudnám elképzelni hogy a jövőben nem lenne akár a páromnak, ha épp amikor összejöttünk ne lett volna.

Akkor 18 volt, de már akkor volt neki.

Imádunk utazni, tényleg Európa nagyon távoli sarkába is repülő helyett autóval megyünk, mert élmény. Imádunk utazni, vezetni, és megélni a vezetés élményét. Több autónk van, és nem BMW meg szir-szarok.

Pl Olaszországba a szerpentin utakra az 1997-es évjáratú Fiatom volt a legjobb választás, és remek élményt adott. Elférünk benne a cuccunkkal. Bp-n belül mi se autózunk, de azért ne sarkítsuk már le a dolgot, hogy az autó azért kell h eljuss csak A-ból B-be.

Az, aki otthon ül egész életébe, annak ne is legyen, de pl államvizsgára biztos hogy kosztümbe nem is mentem volna tömegközlekedéssel.

Ha ennek a jogsi történetnek anyagi háttere van, akkor bviszont rossz hírem van. Az, aki egy megbízható autót és jogsit nem tud évek hosszú munkája alatt megcsinálni, kb 500ezer FT-ból, az azért gáz! Mert nem halad előre, és egy tanultabb lány nem fog összejönni egy segédmunkással, nem a pénz miatt, hanem szellemileg nem illenek össze! Na, de zárójel bezárva...


A magadfajta "sosetalálokbarátnőt" fiúk és kedves típustársai csak 2 végletbe tudnak gondolkodni. A csúnya, bálna nőkre, meg az elkényeztetett luxuscicákra.

Képzeljétek, a sávot javarészt épeszű lányok töltik ki, akiknek ha van autójuk, a hivatalos 7 literes fogyasztást tapasztalattal ki tudják hozni 5--re, mert drága a benzin, és beza, gondolunk erre ..

2017. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
megbízható autó ötszázezerér’ :DDDDDDDD kulfoldrol behozott igenyes nem dohanyzo noi sofortol elado. :D
2017. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%

Kedves nagyon okos. Peugeot 206, Fiat Punto, klíma nélkül 250ezer-290ezer FT :) Ami világ életében magyar utakon futott.

Kérlek, ha van még ilyen okos meglátásod, oszd meg velünk.

Üdv, egy járműmérnök felesége :)

2017. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Az én páromnak nincs jogsija. Mindíg gyalog jártam mindenhova. Ezt mindenki tudja, mégis megkérdezik hogy lehet, hogy ilyen jól tartom a súlyom és formás vagyok. Bőven elég a séta napi edzésnek.

Sőt, a séta még jobb is, mint a futás.

A párom ráér jogsit szerezni én talán jövőre kezdem vagy később, idősporolás autóval egy távolabbi pontra eljutni.

2017. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5-ös: és garázsban tartott kevés km-rel :-D
2017. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Páromnak és nekem is volt jogsink mikor megismerkedtünk. Kocsi egyikünknek sem.

Mindenhova vonatoztunk (egymáshoz másfél óra volt az út) De Europában is voltunk sokfelé vonattal és persze élveztem is (Litvánia, Monaco, Mobtenegro, Bulgária...)

6 év után költöztünk össze és idén vettük meg első autónk! Plusz idén kapott a párom céges autót. De ez 7,5 év kapcsolat után! 30 és 27 évesek vagyunk.


Kollégám 32 éves, egy hónapja van jogosítványa, most akar autót venni. 10 éve vannak együtt a párjával.

2017. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
# 6 A járműmérnök férjed otthon építi ennyiből autót? Megbízhatót nem vesztek 300 alatt az biztos.
2017. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!