Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves nők, ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, ti járnátok 18 éves sráccal? 18 év körüli fiúk, ti járnátok olyan nővel, aki tőletek jó 6-8 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
Pont egy ilyen helyzetben vagyok (27N), kezdek beleszeretni egy 18 éves srácba, akit kb. 3 hónappal ezelőtt ismertem meg. Tudom és látom, hogy ő is nagyon kedvel engem, jobban, mint csak szimpla barátot. De valahogy nem jutunk előbbre, szerintem a korkülönbség miatt. Volt már valakinek ilyen kapcsolata? Hosszútávon is működőképes lehet? Tapasztalatok?
2017. aug. 15. 19:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18 évesen ez volt minden álmom
2017. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%

Soha nem kezdenék egy ilyen fiatal sráccal. Még szexre sem kellene.

Egy ilyen fiatal srác nem érett, felnőtt férfi. Márpedig én mindig is az utóbbiakra buktam. A párom is 30 év feletti.

2017. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:

Nekem minden álmom.

18/F

2017. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja az még kimaradt, hogy itt nem egy tipikus kis éretlen 18 éves fiúcskát kell elképzelni. Mikor megtudtam, hogy 18 éves, el se hittem, minimum 23-24-nek gondoltam volna kinézet alapján. Korosztályánál jóval érettebb srácról van szó. Pedofilnak biztos hogy nem érezném magam mellette :D Szexuálisan is vonzódom hozzá, úgy látom ez kölcsönös. De komoly párkapcsolatot is el tudnék vele képzelni. Csak a kora ne kerüljön szóba mások előtt :D
2017. aug. 15. 19:25
 5/28 A kérdező kommentje:

Első és harmadik, ha vele nem jönne össze, majd írok nektek :D

Na jó nem, nekem ez azért nem minden álmom, csak pont így alakult...

2017. aug. 15. 19:26
 6/28 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben mindig "erettebbnek"tunik a masik fel. Elfogult vagy. De ami ettol fontosabb: szerintem van annyira magabiztos mar az a srac hogy le akar fektetni, de szerintem szerelemben nem gondolkozik. Remek trofea leszel, a haverok elott mennybd megy, egy rakas dolgot fog toled tanulni a nokrol, amivel megintcsak el fog dicsekedni a haveroknak.

Ellenben: buliba nem visz majd mert noverevel nem jar az ember kezenfogva. Haza nem visz mert az anyjaek furcsan neznenek. . . .


Ha csak szexelni akarsz vele akkor viszont ne tetovazz, szolj ra hogy tetszika feszes gatyaja. S keszen is vagy.

2017. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mi ez az idősebb nő mánia?Nem értem.12-13évesen állandóan apum 20-30éves meztelen nők képeit nézegettem.Ministráns fiúként 11-12évesen idősebb nők álltak le velem hazafele beszélgetni,imádtak.Sokan 29-30évesnek néznek 44F
2017. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

19.31-es ez elég rosszul esett, bár mindenképpen lehet igazságtartalma. Lehet, hogy elfogult vagyok vele kapcsolatban, ezt nem tagadom.

Egyébként nagyon hasonló korosztálynak nézünk ki, ahogy írtam is, ő olyan 23-24-nek néz ki, én is max. 25-nek, bár valaki még annyinak sem szokott nézni.

Nem hiszem, hogy egyszer lefeküdnék vele, és annyi volt...még jobban megszeretném, és már nem is tudnék rá ugyanúgy nézni.

Szerintetek egy 18 éves srác korombeli lánytól tartós kapcsolatot nem akarhat?

Első és harmadik, ti csak a szexre gondoltatok amúgy?

2017. aug. 15. 19:39
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem

23 éves vagyok .

Benne vagyok a korban hogy családom legyen.

Egy 18 éves fiú szerintem a bulit nem a babával való éjszakázásra akarná cserélni

És nem hiszem hogy a csajok helyett a kakás pelust szeretné cserélgetni

2017. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen 26f
2017. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!