Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Ti sosem járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ti sosem járnátok olyannal aki prostival veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a külsőm és az abból fakadó sérelmeim, traumáim miatt kisebb pszichés problémák is kialakúltak nálam. Erre jön még az +ba, hogy lassan 25 éves szűz vagyok.


Ha prostival veszíteném el az úgy érzem sokat segítene. Természetesen igényes prostihoz mennék és nem csinálnék belőle rendszert...

Viszont nem szeretek hazudni. Ha valaki ezt így elárulná nektek, akkor teljesen kizárnátok, hogy járjatok vele?


2017. szept. 4. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ítélnélek el, mert a te döntésed és a te életed. Ha a személyiséged és úgy maga a lényed megfog, akkor nem érdekelne.


DE. Ha így beszélsz magadról és ezt a lépést valamiféle kudarc levezetéseként éled meg, és ezt hordozod magaddal... az senkinek sem jó.

Inkább koncentrálj magadra. Az élet élvezete és a nyugodt magabiztosság a legvonzóbb tulajdonságok :)

2017. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párom is prostival vesztette el méghozzá Velem! De már nem csinálom
2017. szept. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
ha elmondod tuti hogy lapatra kerulsz szinte 100%, igazabol amit a lanyok nem tudnak az nem is faj nekik, sok lany baratja jart mar prostinal csak a lanyok errol nem tudnak.
2017. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy a barátnőd előtt régebben kikkel feküdtél le, kikhez jártál meg miket csináltál rohadtul nem tartozik...engem se érdekelt sose én előttem ki volt a barátja meg miket művelhetett bulikban fiatalon


Lényeg hogy akkor ne legyenek ezek mikor együtt vagytok.


Szánalmasnak tartok sok olyan kommentet akik írják hogy ők bizony kirúgnák a barátjukat ha megtudnák prostiztak régen még mielőtt megismerkedtek...nevetséges.

Lehet ezt a nőt meg többen rendezték le buliban...

2017. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!