Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtegyem? Barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Barátnőm tesója?

Figyelt kérdés
Az van, hogy barátnőm tesójával egyszer már csókolóztunk. Azóta nagyon rám szállt. Csak hétvégén vagyok itt náluk de múlthéten mikor zuhanyoztam konkrétan rámnyitott. De nem véletlenül. Benyitott végig nézett rajtam aztán lassan bezárta az ajtót. A múltkor pont mikor jöttem egy szál tangába sétált végig a folyosón. Akkor rá is szólt barátnőm. Már hallom hogy ő felvan. Barátnőmhöz meg 9-ig hiába nyúlok. Békén kell hagyni mert alszok. De én meg nagyon kanos vagyok. Szerintetek átmennyek tesójához? Tuti nem kelne fel barátnőm. Egyszer kijöttem 7-kor 9 óra volt akkor is hogy felkelt. Pedig ki van pihenve

2017. okt. 7. 06:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Az öcsédnek / bátyádnak / apádnak / haverodnak mit tanácsolnál, ha azon filózna, hogy megdugja-e a barátnődet?
2017. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén magadba nézhetnél szerintem, ha ennyire felzaklatott egy gondolatébresztő kérdés.
2017. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nehezen érthető a kérdés, valójában nem egyértelmű, hogy a "tesó" hímnemű vagy nőnemű ?
2017. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Az ilyen mindig kiderul, ez biztos.

De megis... hanyan mondhatjak el hogy mind a ket lanyt levarrtak a csaladban, ugy hogy egyik agyabol a masikba megy? Hm??

Amugy hany evesek a lanyok?

2017. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

#3 "A múltkor pont mikor jöttem egy szál tangába sétált végig a folyosón.."

Persze,nem mondom,hogy nem létezik férfi tanga,na de ,na... :D

2017. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát...nem irigylem a csajt. Van egy qrva testvére és egy tökkelütött "pasija".
2017. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
mar kora reggel kamuzol? :/
2017. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Barátnőm 22, tesója 19. Végülis nem mentem át, de mikor felkelt barátnőm nem is volt semmi... Szóval kicsit megbántam. De ha átmentem volna akkor meg nagy eséllyel most azt bánnám... Csak játszok a gondolattal mert szeretem a barátnőmet,de ti mit csinálnátok? Kicsit feltűnő lenne ha most egy darabig csak nálunk lennénk. De így meg nem tudom mi lesz. Ha elmondom barátnőmnek akkor a tesójával jól össze kapnak. Ha nem mondom el, de ezt fogja folytatni akkor nem tudom mi lesz a vége. Szóval nem olyan jó ez a helyzet ahogy gondoljátok. Tudom, Lányoknak kapásból egy utolsó f... vagyok. De férfi vagyok. Férfi szemmel meg sokkal másabb ez az egész!
2017. okt. 7. 10:32
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

undorito, ahogy a pasik beallitjak ezt a szextemat:D igen, egy f sz vagy, de megsugom, nem csak a lanyok szerint, hanem egy normalis ertekrendu fiu/ferfi szerint is. tudjuk, tudjuk, nektek ez tok mas, ti nem birjatok ki szex nelkul, es arra fogjatok a gyengesegeteket, hogy termeszetes szukseglet..... hat baratom, elarulom, akarmeddig nem szexelsz, nem fogsz belehalni, mint abba, ha pl nem eszel, iszol, stb. na azokba belehalsz, ebbe nem! persze, termeszetes szukseglet, de ott a kezed, ha az asszonnyal nem vagy megelegedve, vagy szakitani is lehet, aztan nem kell felrekacsintgatni, mert szabad leszel, es mindent csinalhatsz buntetlenul.:) szerinted a nok nem vagynak a dologra? mi nem kuzdunk kisertesekkel? hat hogy a viharba ne! szerinted mi nem tartunk masokat is vonzonak a pasinkunk kivul? hat k vara el vagy tevedve, ha ezt hiszed. ;) csak tudod, aranyom, van az az agynak nevezett cuki kis dolog a buksidban, ami felulirja az osztonoket. remelem, segitettem, puszi:)))

19/L

2017. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%
9-eske, azt ne felejtsd el a nagy kioktatásban, hogy a csaj húgáról van szó, szóval ehhez egy fiú és egy lány kellett. (Ahogy általában mindig!) A magadfajta lányok állítják azt, hogy jaj, a a sok szemét pasi mindenkit megcsal, de ugyan mondd már meg, kivel? Bizony, a kedves nőtársaiddal. A konkrét esetben pedig a drága kis húgocska a fő hunyó. De ha kell még egy kis tapasztalat e téren, nyugodtan írj rám! Puszi :-))) F 39
2017. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!