Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordulhat, hogy a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a sok visszautasítás miatt fokozott gátlásosság alakult ki bennem a szexualitást és szexet illetően?

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm, mindig csak elutasítottak, így 25 évesen még szűz vagyok. Teljesen sportos, jóképű és rendezett körülményekkel rendelkező dolgozó diplomás fővárosi fiú. A szexet régen mint mindenki a 18-24 éves korosztályban volt hogy nagyon kívántam, de egyszer sem jött el még az ideje, mert minden egyes lány akitől komolyan szerettem volna valakit életemben visszautasított. Ez már vagy 7-8 lánnyal megtörtént, egyszerűen, az ismerkedés egy ponton megáll ... sokat kesergek miatta és baromira depressziós is vagyok már miatta. Előfordul, hogy már az egyedüli "elszórakoztatásom" (maszturbáció ...) sem okoz örömöt, sőt, nem is megy végig mert beleszomorodom ... hogy értelmetlen. Észre vettem, hogy már nem vágyat érzek gyakrabban, hanem hogy félek, viszolygok a szextől és egy rossz dolognak gondolom, olyasminek aminek nem lenne szabad léteznie, mert, csak annyi jön le belőle nekem, hogy akikkel el tudta volna képzelni lányokkal azok mind mással vannak és csinálják és ... mind1 egyedül fogok meghalni. Szerintetek ezzel mit lehet kezdeni?

2017. okt. 9. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Keress fel, egy jó pszichológust!
2017. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is így jártam. De ne aggódj, meg lehet ezt szokni. Annyi, hogy előbb-utóbb baromi frusztrált leszel, és a gyűlöletedet a kisebbségekre fogod kivetíteni (négerek, muszlimok, romák). De ezt el lehet nyomni magadban. Próbálj minden napra munkát találni magadnak, hogy eltereld a figyelmedet a gondokról, valamint hogy az extra pénzből el tudj menni hébe-hóba prostikhoz. Én is ezt teszem, és működik. 28F
2017. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A prostikkal sem fogod élvezni és kívánni a szexet, mert mégnagyobb nyomorék lúzernek fogod magad érezni utána mint előtte, de legalább fizikailag kielégülsz. Normális lányt úgyse fogsz találni, mert hiába rejtegeted, megérzik rajtad, hogy valami gáz van a fejedben, az életeddel. Ha néha-néha, egy évben egyszer meg is tetszel valakinek, ő is lekoptat előbb utóbb. Ha meg eljuttok a szexig, akkor meg annyira fogsz parázni, és annyira nullán leszel érzelmileg, hogy akkor meg azért nem leszel képes szexelni, és ez a kudarc még mélyebbre lök majd. De néha lesz részed örömben is, köszönhetően az olyan drogoknak mint az MDMA, a kokain, a különböző altatók és nyugtatók. Amit tanácsolni tudok, hogy fogadd el, ha nem küzdesz ellene, és nem keresed az okokat hogy miért, akkor könnyebb elfogadni.
2017. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha van valami csaj barátod aki vel jóban vagy, megkérhetnéd rá, hogy női szemmel mondja már meg, hogy miben kellene változnod. Hidd el saját magunkat egész másképp látjuk, mint mások minket. Lehet csak pár apró fologban kellene változnod.

Az sem jó, hogy nincs túl sok önbizalmad, valahogy magabiztosabbnek kell tűnnöd.

2017. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben voltam sokaig. Nekem ez ugy jott ki hogy egyre tobb maszturbalas egyre tobb perverz dologra es persze sok-sok frusztracio, cigire raszokas, stb.
2017. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok prostihoz menni ... elvből kizárt és nem tudnék utána tükörbe nézni sem. Egyedül halok meg azt hiszem.
2017. okt. 9. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebbe nem kéne beletörődni, hanem lépéseket kellene tenni ellene. Pl. amit az első írt.
2017. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haver! Nyugi! Ugyan ezen mentem keresztül csak pár évvel fiatalabb vagyok. Azóta párkapcsolatban vagyok és minden happy.
2017. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinted akinek van csaja, az úgy született, hogy volt neki? Nem pajti! Sok-sok kudarc árán megtanulta, hogy mit NEM szabad csinálni. (Pl rinyálni.) Ha kudarc ér tanulj belőle, és próbáld másképp. Erről szól az élet. Az egyiknek sikerül, a másik korán feladja.
2017. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!