Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abszolút fityma szükületel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút fityma szükületel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Relatív fityma szükületel óvatosan lehet szexelni csak vigyázni kell ne hogy felszakadjon és vérezen ,na de abszolút fityma szükületel amikor még lankadt állapotban sem jön fel a bőr úgy lehet szexelni vagy azt már mindenképp megkell műteni?

2017. okt. 13. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Kockázatos.

Fitymafék szakadás

Plusz nekünk nőknek nem túl kellemes érzés

Szerintem jobb ha orvoslod a problémát.

2017. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyen mértékű fityma szűkület nem normális és kezelni kell!! Miért olyan nehéz ezt megérteni?
2017. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Óvszeral sem lehet vele szexelni?


Csak azért mert félek a műtétől meg magánkórházakban minimum 100 ezer forint egy körbemetélés az nem kis pénz.

2017. okt. 13. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne,hogy milyen fokú a figymaszűkület vagy mennyire lehet vele bármi szexuálisat csinálni. Azt nem lehet rendesen tisztítani,így pedig már az aktus gondolata is kizárt.
2017. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne műttesd meg ,magaddal bäszol ki nem velünk...
2017. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sex közben állandóan berepedezett a vége,vérzett utána egy hétig semmi.Megijesztettek hogy el is rákosodhat(ami igaz is!).Nekem "sima"szűkületem volt.Bementem az urulógiára pénteken és kedden meg is műtöttek.6hét sex-pihi és azóta is kifogástalan a szerszám!6évig nem mertem beenni mert szégyelltem a problémám.Ennek már 9éve... 40F
2017. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Óvszerrel is Felszakadhat a fitymafék.

De Te tudod.

2017. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

"Nem érdekelne,hogy milyen fokú a figymaszűkület vagy mennyire lehet vele bármi szexuálisat csinálni. Azt nem lehet rendesen tisztítani,így pedig már az aktus gondolata is kizárt."


tejóisten ezt a hülyeséget.:D


Nekem is volt még is tudtam mosni. Házi praktikával simán lehet rajta nyújtani, persze ha esélytelen lehúzni akkor tényleg csak az orvos segithet.


Én hátratudtam húzni teljesen de nagyon fájdalmasan ezért kádban meleg vízben gyakorlatokat csináltam kb 2hetet és azóta semmi gond nincs.

2017. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#4: Ez tényleg butaság. Nekem pl. olyan kis mértékű, hogy lankadtan gond nélkül hátra tudom húzni akár a tövéig vagy közel ahhoz, tehát teljesen, mintha nem is lenne. Mereven is gond nélkül minden fájdalom stb. nélkül mintha nem is lenne hátra megy a makk alá. Onnan még tovább mehet 1-2 centit és aztán jelenik meg a halvány "gyűrű". Tehát ott van egy nagyon kicsi szűkület, de ezt pl. szerintem nem muszáj nyújtani. Én is hallottam olyat, hogy ha sokszor nyújtogatod otthon meleg vízben, akkor egy idő után megnyúlik a bőr és gond letudva. Ismerősi körömben van olyan, akinek a szex oldotta meg a problémát. Nyilván nem olyan mértékben volt neki sem, mint a kérdezőnek. Na, de pl. az enyémet már hogy a fenébe ne lehetne tisztítani? Ugye?:)
2017. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

pl. szerintem nem muszáj műteni. * akart lenni

2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!