Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abszolút fityma szükületel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút fityma szükületel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Relatív fityma szükületel óvatosan lehet szexelni csak vigyázni kell ne hogy felszakadjon és vérezen ,na de abszolút fityma szükületel amikor még lankadt állapotban sem jön fel a bőr úgy lehet szexelni vagy azt már mindenképp megkell műteni?

2017. okt. 13. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is paráztam kicsit de nem fáj. Érzéstelenítenek. Utána kicsit tud kellemetlen lenni de elmúlik néhány hét alatt. Csináltasd meg! :) Tb-re is végzik szerintem. Ez az a műtét, ahol elég 1 fecskendő, 1 szike v olló, némi tampon (orvosi), cérna és utána gézlapok. Nem egy olyan ami speciális műszereket igényel...
2017. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Hmmke ***** válasza:
Gondolkodas nelkul mennek muteni. Kisebb dologgal is mentem mar dokihoz (ezzel pont nem, de ilyennel rohannek). Es egy gonddal kevesebb, ami a jovoben sokaig frusztral..
2017. okt. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ernyedten vissza lehet húzni,de mereven nem.Félek a műtéttől,de sajnos ez az egyetlen megoldás. Nálam nem működtek a házi praktikák.
2017. okt. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"magánkórházakban minimum 100 ezer forint egy körbemetélés"

Ne keverd össze a szezont a fa5zommal.

2017. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem mertem megpróbálni.

És igen, azt már mindenképp érdemes műteni csak nem mindegy kinek a kezei alá fekszel! Az urológusok ma már majdnem mindenhol csak körbemetél, arra meg nekem semmi szükségem nem volt. A baj csak az, hogyha abszolút fitymaszűkületed van, akkor annak két oka lehetséges.

Az egyik, hogy tényleg szűk a nyílás és hiába tudnád hátrahúzni amúgy, hiába tudsz bezuhanyozni a fityma alá, nem engedi, akkor muszáj lehet legalább részlegesen körülmetélni. (Bár azt kétlem, hogy sok urológust találnál tb-re aki megcsinálja neked.)

A másik meg hogy le van tapadva a bőr a makkodra, közben meg a fitymád hátrahúzható lenne, na ilyen volt az enyém is! Kegyetlen dolog, mert utána ritka érzékeny lesz a makk, de remélhetőleg csak egy időre, pár hónap alatt azért hozzá lehet szokni a dologhoz! :)


Neked szerinted melyik van kérdező?

2018. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!