Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmentem egy ffi prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentem egy ffi prostihoz aki masszirozott kinyalta puncim popom megujjazott es hosszan csokolodztunk akkor milyen betegseget kaphatok el? Meggondolatlansag volt?

Figyelt kérdés
Sex nem volt mert eleve csak masszazst kertem kezi kielegitessel. Annyi volt a plussz hogy kinyalta a puncim es popsim nem tudom ezaltal nem e kaphttam el valamit na meg a csok ami csakmugy jott erre nem is gondoltam. De most belegondolok hogy lehet hogy ven punvikat meg seggeket is nyal?
2017. okt. 15. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hol találtál férfi prostit? Én is kérek!

Nyilvánvalóan nem 5 perccel előtted nyalt ki másokat is. És gondolom szokott fogat is mosni.

És nem mellesleg a szájnak öntisztuló mechanizmusa van, ez esetben a vén punik baktériumai már nem voltak életben.

De ha ennyire parázol a betegségektől, minek mész el ilyen emberrel?

2017. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel en eredetileg csak masszazst kertem kezi levezetessel. Ennyi. Na most kozben massszazs kozben ahogy masszott jott a csok es tok jo volt a fene gondolkodott en az hittem a prostik nem is csokolodznak. Nah meg amikor mar total felizgatott es el kezdett nyalni hat mondtam volna hogy ne meg a segemnelmis ott volt egy pillanat alatt felizgultam elveztem. Hozza kell tennem elotte 2 oran at masszirozozt mar majd megorultem hogy befejezest is kapjak.
2017. okt. 15. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam már férfi prostinál. Rosszlanyok.hu-n találtam.
2017. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem mondjátok hogy nőként fizettetek a szexért? Egy olyan világban ahol a pasik arra várnak hogy elkapjanak titeket? 34F
2017. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én ingyen is masszírozok pénzt se kérek érte
2017. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, fizettem egyszerűen csak ki akartam próbálni, hogy tényleg olyan jó-e mint ahogy írják.
2017. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha a pasik arra várnának, hogy elkapjanak minket, akkor nem lenne 11 éve érintetlen a puncim...
2017. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen keresgélsz
2017. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én mondjuk pont azért fizettem hogy ne kelljen dugnom a pasival vagy ne akarja hogy kielégtsem utána . Egy hosszu masszázst akartam erotikus elemekkel és a vegen kézi kielegítéssel. Ha ezt egy sima pasival akartam volna az nyavajgott volna a sexert vagy hogy hozzányuljak akármi ez nekem nem hiányzik. Jártam már így. Na meg ez megiscsak korrektebb mint ha egy sima wellness masszőrt akarok rávenni erre meg az lett volna opcio. Mindegy mar nem félek az 1. Váalszoló meggyőzött. De tényleg szurrealis belegondolni hogy folyton próbálkoznak a palik aztán én meg egy prostinak fizetek :-)
2017. okt. 15. 21:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Pedig találni olyan pasit, aki ingyen is megcsinálja, igaz, keresni kell, hogy valóban jó masszőr legyen, ne csak "maszatoljon" masszírozás címszóval!

De ha ilyenre van igényed a jövőben, keress bátran!

Én is, hasonlóan páran másokhoz, nem várjuk el, hogy a hölgy is kényeztessen. Persze, elhiszem, hogy van, aki felajánlja, hogy mi lenne, ha...

2017. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!