Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megmenthető még ez a barátság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még ez a barátság?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm(csak barát), aki régóta tetszik, de férje van. Ettől függetlenül nagyon jóban vagyunk.Tegnap este együtt akartunk elmenni találkozni a kolléganőinkkel. Amikor érte mentem még egy szál tangában volt, melltartó sem volt rajta. Még turkált a ruhái közt hogy mit vegyen fel... Igen, olyan régóta kívántam már és olyan szép volt így, hogy a lélegzetem is elállt. Nem is bírtam sokáig átöleltem és csókolózni kezdtünk.Ő is visszacsókolt. Nem tudom meddig tartott, de amikor le akartam nyomni az ágyra hirtelen ellökött magától és magára kapott egy köntöst...Nagyon zavarba jöttünk, ő dadogott valamit én meg kirohantam. Előtte nem tudta rólam, hogy leszbikus vagyok. Még nem beszéltünk azóta.

2016. júl. 19. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem miért nincsenek ilyen barátaim?...Amúgy szerintem nyugi, várj egy picit aztán beszéljétek meg. Szerintem nem lesz olyan gond (:
2016. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt 21/Bi/L
2016. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tudod akár leszbikus akár pasi, aki így megpróbál belemászni egy házasságba, azt hadd ne illessem itt szavakkal, milyen embernek tartom... ahogy jóanyám mondaná: ülj a lukadon.
2016. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az persze elképzelhetetlen számodra, hogy valaki nem "próbál meg belemászni a házasságba", nem tervezi el előre, csak egy pillanatra elgyengül,? A pillanat hevében elvesztettem az eszem, ennyi...
2016. júl. 20. 07:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhetetlen. Ha tényleg szem előtt tartottad volna, hogy ez egy házas nő, és nem a te kéjvágyaid tárgya, akkor nem azzal mentegetőztél volna, hogy "milyen régóta kívántam őt", mert attól a pillanattól fogva, hogy megtudtad: férje van, önuralmat gyakoroltál volna a gondolataidon, elterelted volna a figyelmed róla, megbékéltél volna a helyzeteddel. De nem, te inkább "elgyengültél". Könnyű dolog elgyengülni. Gerincesnek maradni, na az nehéz. Tégy meg neki egy szívességet és tartsd magad távol tőle.
2016. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak a régi barátságunkat akarom megtartani.Ès nem a kéjvágyaim célpontja, hanem szeretem. Van különbség a kettő között.
2016. júl. 20. 09:06
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szereted? Egyelekmeg. Férje van. Innentől kezdve no comment, az ilyen emberi hulladékok miatt nehéz az élet, mint amilyen te is vagy. K***.
2016. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Abba még nem gondoltál bele, mekkora lelki válságot okoztál annak a nőnek, mert "szereted"? Ha elmondja a férjének, és a pasi túlreagálja, rámehet a házassága. Ha nem mondja el, emésztheti a bűntudat, hogy van egy ilyen kellemetlen titok a házasságukban.

De tudod, mit? Remélem, elmondja. Remélem, a faszi jól fogadja. És remélem, akkor reagálja majd túl a dolgot, ha újra meglát téged az asszonya közelében. Csak aztán nehogy meglepetés érjen...

2016. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most miért kell ítélkezni ? Itt a barátságunkról van szó nem a házzasságáról.Néhány csókra nem fog rámenni a házassága..
2016. júl. 20. 12:46
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és az érzelmeket nem lehet irányitani.
2016. júl. 20. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!