Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire prűd az a nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire prűd az a nő, aki nemet mond az orális szexre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2017. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül annak kérdése. Van, aki csak érzékenyebb a szájába kerülő dolgokra, könnyen lesz hányingere, vagy köhögése. Ha meg azt nem szereti, ha neki csinálják, az se biztos, hogy prűdség miatt van. Én se repesek érte, pedig prűd nem vagyok.
2017. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, hogy valaki prűd-e. Mert ha csak ez, amit nem csinál, de egyébként bármi jöhet, akkor nyilván nem prűd.

De ha más dolgokat se vállal be, mint ahogyan ezt sem, akkor prűd.

Viszont ha nem híve az orális szexnek, akkor csak olyan pasit válasszon magának, aki szintén ugyanilyen beállítottságú, tehát akivel egyeznek az igények.

2017. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiböl nem lehet tudni!
2017. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ miért mond nemet
2017. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
Számomra ez már prűd ! 38f
2017. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most tanulnam a melytorkot,ha lenne lehetosegem a mindennapi szexre.

Szoval nagyon prud,aki nem oralozik.

N

2017. okt. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy prűd, lehet gátlásos és egyéb problémás is és nem feltétlenül prűd, bár gyakran kéz a kézben járnak ezek...
2017. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!