Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szégyenlős pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szégyenlős pasival mit kezdenének?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nagyon beleszeretnétek egy ilyen pasiba.
2017. okt. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szégyenlős pasival dugni se lehet ha folyton takarja magát.

2 feles pohár Hubertus-al kocintanék vele és utána had szoljon

2017. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem az.
2017. okt. 16. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szégyenlős?

Ha maga miatt olyan akkor megnyugtatnám, és ha az miatt mert kevés nővel volt, akkor megmutatnák neki,hogy én hogy szeretem.

2017. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha látom, hogy ő is vonzódik hozzám, csak nem mer lépni akkor nyilván kezdenék én. Sokat beszélgetnék vele, hogy oldani próbáljam a gátlásait. Ha a szeretkezésig eljutunk és még mindig nem engedte el magát teljesen, akkor lehető legjobban besötétítve, lassan kényeztetném. Először mondanám, hogy csak maradjon nyugodtan, próbáljon lazítani. Ha elélvezett, onnantól már nem is lesz olyan szégyenlős :)


Párommal is hasonló volt a helyzet, nála bevált.

2017. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy milyen tèren szègyenlős.
2017. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy magához az egész szexualitáshoz úgy viszonyul, kicsit szégyenlősen..
2017. okt. 16. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én speciel semmit nem kezdenék vele.

Ugyanis számomra az az izgató, ha egy pasi magabiztos és kertelés nélkül elmondja, vagy megmutatja, hogy mire vágyik, mit szeretne.

De biztos van olyan lány, aki hasonló gondolkodású, vagy ez nem zavarja, annál biztos szerencséd lesz.:)

2017. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!