Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés

Barátommal ma eljutottunk odáig, hogy heves csókok közben lekerült rólunk a ruha, tehát én fehérneműben maradtam, ő pedig boxeralsóban. Nem csináltunk semmi mást, petting se volt (kövezzetek meg), viszont mikor a bugyim körül kezdett el motoszkálni, akkor kicsit megijedtem, amit ő észre is vett és végül a mellemmel folytatta tovább.

Szóval a kérdésem: ha pettingre kerülne a sor, én nagyon szégyenlős lennék, félnék az orgazmustól, egytalán hogy hozzám nyúlnak.. Ma is csókolózás közben benedvesedtem és azt is kellemetlennek találtam volna, ha észreveszi. Normális ez?

Másik pedig, hogy rájöttem arra, hogy ha néha egy kedves szót, bókot mondana (pl testemmel kapcsolatban), az talán felbátorítana. De mi ma is csak smároltunk és nem szólt közben semmit, amit én egy kicsit hiányoltam. Hogy adjam ezt a tudtára? Volt már veletek ilyen vagy ehhez hasonló?


2017. máj. 1. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha megszülted a harmadik gyerekedet is akkor már biztosan nem leszel szégyenlös.
2017. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Amikor 15 voltam én is, akkor igen!
2017. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez fejben dől el. Gondolom olyan nevelést kaptál amiben megszégyenítettek valamikor és "csúnya dologként" kezeled a testiséget. Ha benedvesedsz azt a pasik kb bóknak veszik szóval örülj neki inkább ;)
2017. máj. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mondj neki te is valami bókot a csókolózás közben, hátha viszonozza, de csakis olyat amit komolyan gondolsz, a fiúknak is kell a megerősítés.
2017. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A benedvesedés teljesen normális. A tested így jelzi, hogy izgalomba jöttél. Valószínűleg kívántad is nagyon a barátodat. Ez egyáltalán nem ciki, hiszen ha a pasi észreveszi, tudatosul benne, hogy akár szexre is kerülhet a sor. Tehát nem ciki, hanem izgató. Azt meg nem értem, miért félsz az orgazmustól?

20N

2017. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ciki lesz.. Hangok meg hasonlók. Tudom, hogy nem kellene ilyenektől félnem, de rossz szokásom, hogy mindent túlgondolok.
2017. máj. 2. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz ciki! HAJRÁ! :)
2017. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki igy van szerintem eleinte. :) Majd ha több tapasztalatod lesz egy kicsit, es jobban megbízol a baratodban, akkor ezek a gatak is maguktól leepulnek. Csak idő kérdése, és ha türelmes a barátod akkor nem fog erőszakoskodni. Nekem anno 2-3 hónap kellet, hogy eljussunk a pettingig, es 4,5 hónap után volt szex.
2017. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem egy kis takonnyal lennél együtt, nem is lennének ilyen gondjaid! Keress egy igazi ferfit!
2017. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!