Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okos fiúk, férfiak! Ti járnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos fiúk, férfiak! Ti járnátok nagyon szexi, de butuska lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem bunkó, stb. Normális emberileg, de nem a legműveltebb és nem is könnyen tanul... Kort is írjatok!
2017. okt. 16. 18:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem tartom magamat okosnak, hiába van diploma (Msc) a kezemben, vannak olyan szakterületek amihez én is hülye vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Személy szerint az értelmet nem csak kizárólagosan műveltség alapján határoznám meg, hanem igen is fontos az illető hozzáállása dolgokhoz, legyen igényes mind magához, mind a környezetéhez, legyen saját véleménye a dolgokkal kapcsolatban, igen is ne nézze magát hülyére, nem az iskolázottság mondja meg ki értelmes és ki nem.

De visszatérve a kérdésedre ha nem is rendelkezik tudásilag annyival, mint én de a fentiek alapján megállja a helyét, hogy ne járnék ilyen lánnyal. Barátnőmnek érettségije van szakmunkásképzővel, de az életfelfogása igen is normális, mellette humorral is bőven rendelkezik, na mindegy nekem tökéletes, még akkor is ha kicsit butuskább tudásilag hozzám.

2017. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
simán :D
2017. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Igen bár biztos okosítanám:) 31f
2017. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
igen, csak a külső számít, a többi nem érdekel
2017. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
lexikálisan buta, vagy életképtelen? mert nagyon nem mind1 ám.. amugy igen, tennék vele egy próbát, 25F
2017. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha jó az ágyban is, akkor simán.
2017. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Csak ilyen kell nekik.
2017. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül nem tudnék határozott választ adni. Egy személyes beszélgetés sokat segítene a véleményalkotásban! f.
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Igen. A gyerekeink max tőlem öröklik az észt, tőle pedig a szépséget. Nem probléma.


Ezt sosem értettem. Apukám is vízügyi mérnök végzettségű, anyukám meg eladó, kasszás, és jól megvannak úgy 30 éve egymással. Mondjuk mindketten intelligensek. És az intelligencia nem ugyanaz, mint a műveltség, a tárgyi tudás.


25/F

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 RRR ***** válasza:

én se vagyok zseni,de persze ,ha jó a személyisége és szeret szexelni

..

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!