Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Playmate alkatú,igazi nő.Zöldesbarna szeme van,középmagas,és ritkajó s*gge van.Viszont tudom,hogy rengetegen hajtanak rá,én meg egy ápolt,190 magas,de elég átlagos muksó vagyok.Múltkor beszélgettem vele,értelmes lány,mosolygott dumálás közben,elég kedves volt.Szerintetek szólítsam le újból,vagy hagyjam a francba,mert úgyis lelép mással? 24/F
2012. febr. 11. 00:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül nem biztos, hogy egyre gondolunk.

Miért ne lehetne járni végülis???

Végülis mindig ott a lehetőség, hogy a másik lelép, de ez a negatív gondolkodás, ami nem jó és káros.

2012. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
ilyennelnem kezdenék több okból,először is úgysem tudom boldoggá tenni szinte semmivel,nem vagyok milliomos,a másik meg úgy ahogy mondod,mivel jó nő napi szinten tucatszámra találhat gazdag bwm-s kigyúrt faszikat.
2012. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De értitek,ez most nem ilyen,hogy csak hűde megd*gnám,hanem én tudnék vele együtt is élni...viszont mi van,ha ő már megszokta,hogy ˝tárgyként˝ kezelik,és nem is vár mást?
2012. febr. 11. 00:28
 4/19 vnas00000 ***** válasza:
100%

nem tudni lehet h lelép egy pénzes muksóval lehet h nem ..

nem ismerem a csajt így nem tudok véleményt adni.

2012. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
éés? vagy bejössz neki, v nem. mi bajod lesz, ha leszólítod? ön nyápic, vagy férfi? amúgy max legalább neked is lesz pár jó estéd..
2012. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, nem veszíthetsz semmit, nem biztos, hogy azért mert úgy néz ki ahogy.. egyből pénzes pasikra hajtana, bárhol lehetnek kivételek, szerintem próbáld meg

18/L

2012. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ismerd meg...

Egyébként meg bárki hátba szúrhat, mert változnak az emberek. De ha így gondolkodsz, egyedül fogsz maradni, mert mindenki el fog hagyni, mindenki üldöz téged.

A nem túl szép lányt is elcsábíthatja más, vagy rájön, hogy jobb inkább egyedül, mint veled.

2012. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mondom ÚJBÓL,ergo MÁR leszólítottam...:))
2012. febr. 11. 00:30
 9/19 anonim ***** válasza:
próbáld meg egyszerüen megismerni jobban ,csak úgy tudsz dönteni
2012. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 00:26


Sajnos egyet kell értsek a második hozzászólóval.


Az ilyen nők, akárkit megkaphatnak és mivel tudják ezt magukról, illetve vannak igényeik, elég magasak, így aztán nem fogják beérni egy tucat, átlagos férfival.


Nekik már plusz kell és ha nem tudod nyújtani, akkor még ha össze is jöttök egy idő után minimum megcsal a hátad mögött vagy szakítani fog, csak idő kérdése.


De gondolom te sem szeretnél olyan kapcsolatban élni, ahol állandóan rettegni kell, hogy épp kivel léphet félre a barátnőd, miközben nem vagy vele vagy épp a sok férfi, aki beszólogat meg bepróbálkozik nála sem épp könnyen elviselhető.


De ha erős az idegrendszered és a gyomrod hozzá, akkor hajrá!

2012. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!