Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találok erősen bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találok erősen bdsm kötődésű lányt?

Figyelt kérdés
Netes oldalak nem érdekelnek,már próbáltam..

2017. okt. 16. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mindegy dom vagy szub legyen a lány.
2017. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így sehogy. Pl én sem tudtam hogy ez a dolog izgat, még ki nem hozta belőlem a párom.
2017. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek. Dom lány vagyok,belőlem is a párom hozta ezt ki. Azóta is ezt akarom csinálni vele nonstop.


Itt igazából annyi a "gond",hogy sok lány nem is tudja,hogy ízgatná a dolog. Nem ismerte ki ennyire magát vagy nem is tud a műfajról. Esetleg próbálkozhatsz ha lesz aktuális barátnőd,hogy egyik este megkéred a durvulásra. Aztán meglátod sikerül e.

(Bár nekem az a hipotézisem,hogy a legtöbb ember ezt élvezi csak a fenti okok miatt nem élik aktívan)

2017. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fura, hogy mindig ezt olvasom, hogy a férfi hozta ki a nőből a dolgokat, sose fordítva. Ennyire fogalmuk sincs magukról a nőknek? Én gyerekkoromtól tudom, mi érdekel, csak az ismerkedés nem jön össze,.
2017. okt. 17. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, egy kivétel sztori: én pl. lány vagyok és én vezettem be páromat ebbe a világba. :D

Amúgy a kérdésre válaszolva fogalmam sincs. Én is csak azt tudom javasolni, hogy vezess be valakit ebbe a világba. És hátha szerencséd lesz.

2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudják a nők hogy szeretik-e a durvulást vagy sem.

Csak nem tudják hogy ennek vannak fokozatai, meg változatai és ezt hívják BDSM-nek.

Erről honnan kéne tudnunk?

Ez nem egy normális szexuális dolog, alapból nem merül fel az emberben csak ha valahonnan hall róla, vagy bevezetik ebbe a világba.

2017. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre a négy betűre sehol.Kár,hogy ez egy kategória,ahol elfér az enyhén perverz szex a sok beteges dologgal együtt.
2017. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, és igen akkori pasim hozta ezt ki belőlem, ő vezetett bele. Nyilván tudtam kb mi ez de annyira nem is érdekelt ez a téma, előtte olyan komolyabb kapcsolatom nem is volt, egyedül meg nehezen is tudtam volna ezt kipróbálni.

Viszont sok csajban ez benne van, csak ki kell hozni belőlük.

2017. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem max a szubra igaz, hogy ki kellene hozni belőle, de javíts ki, ha tévedek.
2017. nov. 19. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, hogy a szex vaddá kezd válni, megszorítod a nyakát stb és akkor azt mondjátok hú ez izgat. Aztán jön bilincs. Aztán a többi. Nekem a párom kérte, hogy csöpögtessek rá viaszt. Nem gondoltam volna, hogy eszébe jut, nem hoztam volna fel. Szerintem amúgy le kell ülni és meg kell vitatni, hogy ki mit szeret. Ez az alap, meg hogy nem szégyenlősködsz.
2017. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!