Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, Csajok! Szerintekek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Csajok! Szerintekek is gáz, ha nekem tetszik a nagyon szőrös p[_]nci? Mondjuk úgy sem találok soha ilyen barátnőt. Ti is gáznak gondoljátok, ha egy lánynak szőrös?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban beszéltünk erről-arról iszogatás közben. És szóba került az intim szőrzet. Nekem nagyon tetszik, ha egy lány kb sosem borotválta még, igazi dzsungel. De kb lehetelen ilyen lányt találni. Vagy engem von meg Tőlük az élet :D nem tudom... Aztán szana szét offoltak emaitt a spanok, hogy mennyire ótvar, ha egy csajnak durván szőrös...

Trollok, persze, persze, ne hagyjátok ki!!!

Kíváncsi lennék, hogy szűkebb körön túl, más társaságból származó random eberek (pasik és csajok egyaránt) is így gondolják-e ezt! :S Ennyire para a szőrös nuni szerintetek is? :O

Köszönöm az épkézláb válaszokat :P



2017. szept. 15. 20:38
 1/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Nekem is tetszik a szőrös punci, ma viszont már nagyon nem divat sajnos. Mondjuk nekem csak az jön be, ami karban van tartva, a bikinivonal és az ánusz ne legyen szőrös...
2017. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt időszakom, amikor engem is ez izgatott. Ekkor megkértem barátnőmet, hogy hanyagolja magát el alsó tájékon.
2017. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én momentán azt szeretem, ha nem lesz szőrös a szám milözben a kedvesem szeretgetem, így a részleges vagy teljes szőrtelenséget preferálom, de teljesen érthető, hogy valakinek a szőrös jön be. A barátnőd kicsit fellélegezhet, hogy megengedheti az altáji hanyagságot. :)
2017. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

-Főnök Úr!Főnök Úr!Képzelje tanultam egy új kifejezést.

-Mi az fiam.

-Izé.Altáji hanyagság.

-Ööööö

2017. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és a barátom kérésére teljesen szőrös. Nem vagy ezzel egyedül.
2017. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, mindenki úgy jó ahogy jól érzi magát. :)
2017. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát vannak ízléstelen szőrős Puncik is az életben, láttam már olyat, hogy úgy elment a kedvem a pinától, hogy 1 évig nem recskáztam rá...

Hát amúgy meg szerintem borotválva jobban néz ki, olyan kis husis :)

A legtöbb lánynak üzenem, hogy borotválja, a Pasid is jobban fog rá gerjedni, na meg, ha tartotok egy kis szünetet és dögös leszel akkor úgy fog rád gerjedni, mint annak a rendje...

2021. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gyurlaci ***** válasza:

"olyan kis husis :)"

Te sem láthattál sok puncit.Van olyan lelógó elefántfüles, salátás, széttaposott kozákcsizmás és még sorolhatnám.Egy évig?

Nem vagy te egy kicsit bi esetleg enyhén homár? :-))

2023. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jolvan na… Tényleg nem láttam még életemben pinát… Ez szomorú… ha magadra vered az belefér???? Egyszeri alkalom nem olyan nagy gond…. Szerintem….
2023. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!