Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen a férfiak hozzááll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak hozzáállása?

Figyelt kérdés

A barátom kiakarja próbálni seggbe, én nem akarom. Mikor már harmadszorra mondtam hogy nem, és akkor is erőltette, akkor azt mondtam neki oké benne vagyok, de csak ha én is megdughatom őt seggbe. Természetesen eszem ágában sincs ilyet tenni, csak kíváncsi voltam mit válaszol. Azt mondta fúj, soha. Mire én: miért? hiszen te is ezt akarod velem tenni...mire ő: az más, te nő vagy. Értem.... Ja mégse!

WTF???



2017. okt. 16. 23:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Válaszolva is a többi hozzászólóra:

Ha mégis kiakarná próbálni, örömmel belemennék. Ha ő is megtapasztalja azt a fájdalmat (mert lássuk be, először biztos fájni fog) amit én, akkor miért ne? Nekem itt azzal van bajom hogy rám akar eröltetni valamit, ami az én szempontomból fájdalmas, az övéből meg jó. Fájjon neki is. Vagy ne akarjon olyat ami fájdalmas, inkább ami mindkettőnknek élvezetes.

Mielött megint jönne egy megmondó ember: igen, már elmondtam ugyanezeket a barátomnak is. De süket fülekre találtam.

2017. okt. 17. 14:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen szaván-fogtad. A pasid az ilyen anális hóbortjait egy homoszexuális férfin gyakorolhatná, még az is lehet a pasidat izgatná, ha nem csak ő, hanem a pasi is elélvezne, akit éppen dug.

Nem értem ezt az anál-mániát, egy férfi punciba élvezzen, de anusba, hogy korcsosultak ennyire, érthetetlen.

2017. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a melegekkel, csak aki meleg az legyen pasival, ne engem akarjon kitenni az anál mániájának.

Amúgy azóta kidobtam, mert nem tudtunk közös nevezőre jutni :)

2017. okt. 19. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!