Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek házassága vagy gyermeke...

Akinek házassága vagy gyermeke lett milyen volt az első randija a férjjel v apával? Igazábol engem az ilyen férfiak kezdeti hozzáállása érdekelne hogy már az elején "miről ismerhetők fel"?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne maga a történet is szívesen venném :)


Mert én gyermeket családot szeretnék, nem pedig éveket kidobni olyanra aki csak hiteget es ugye nem szavakbol hanem tettekből látszik meg milyen a másik családcentrikus e avagy sem.(habár a gyerekkorábol is sokminden leszűrhető de most az első randi érdekelne)


Amugy olvastam egy olyat hogy az emberek többsége a másodikra nem emlékszik :) ez is igy lenne?


2016. júl. 17. 13:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

még gimiben egy pubban láttuk meg egymást :) mikor elmentem pisilni, leült a helyemre :) aznap este már ő vitt haza, ennek már 15 éve, házasság és 2 gyerkőc van :)

szerelem volt első látásra és még mindig nagyon szeretjük egymást. de talán a kölcsönös tisztelet többet számít :)

2016. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz hasznos neked, mert egyetemen találkoztunk, szóba se jött a gyerek vagy a családcentrikusság. Buliztunk, utaztunk, éltünk, munkába álltunk és szépen megértünk egymás mellett a gyerekre is.
2016. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Romantikus :)

De amikor elhivott először randizni? Hova hivott mit csináltatok?

2016. júl. 17. 13:23
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel nagyon gyorsan és jól ment minden. 2 éve ismertem munkahelyről, mikor elhívott randizni, de nem két évig nem mert, hanem akkor lett olyan az életünk, hogy alkalmas legyen. 27 voltam akkor, ő 35. Szinte azonnal nála ragadtam.:) Fél év múlva házasság, arra egy év múlva gyerek. De ugye ez 20 évesen nem mehetett volna így, ez a korunk miatt sült el jól szerintem, mert eleget tapasztal az ember, hogy mi oké a másikban és mi nem, tud szűrni.


Az első randinkon egy olyan romkocsma-kávézószerűbe mentünk, éjjel 3-ig voltunk ott:) Az életéről mesélt, és én is. Tudni lehetett, hogy ki milyen, nem direkt kérdésekből, hogy na, és te akarsz gyereket? Egyértelmű volt, hogy igen. Észre se vettük, hogy hogy eltelt az idő. Aztán a másodikon meg moziba és utána sétálni. Azon már volt csók. A két randi között 2 nap telt el.

2016. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Első randi érdekelne nagyon amikor szándékkal kér rá.
2016. júl. 17. 13:24
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen hasonlo 3-hoz amiket várok

Olvasgatni is olyan jo :)

Ritkán vannak sikersztorik mindenhol

2016. júl. 17. 13:25
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel 20 évesen az egyetemen jöttünk össze. Én részemről nem gondoltam még az elején, hogy házasság, gyerek lesz a vége, mert kicsit bulizósnak, komolytalannak tűnt, de ő már egy hét után a leendő gyerekeinkről beszélt: milyen szépek lesznek.. stb. Egy fiunk van, nemsokára jön a következő, a család a mindene, rengeteget foglalkozik a gyerekkel.
2016. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Az első néhány randin sörözni voltunk az egyetemi kocsmában.
2016. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem írtam, mert nem volt klasszikus első randink. Csoporttársak voltunk, egy egyetemi sörsátoros rendezvényen kerültünk közelebb. Jött a ZH időszak, csoportban együtt tanultunk, kerülgettük egymást, majd az egyik zh utáni ünneplésen elcsattant az első csók, 1 hét múlva már együtt "nyaraltunk". Szüleinek volt egy lefoglalt belföldi üdülésük (3 nap 2 éj mindössze 50 km-re), amire nem tudtak elmenni és együtt mentünk. Előtte sose csináltam ilyet, eleve ő volt a második.

Ennek 11 éve.


2-es voltam

2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Első randiból azért nem lehet ilyen messzemenő következtetést levonni. Meg normális ember első randin nem a további 10-20 év közös terveit beszéli meg.


Ha valaki egy randi alatt kiismerhető, az olyan egyszerű, mint egy faék.

2016. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!